Prijava

Хоћу и ја.

Спреман сам да ти попушим курац.

Ja srecom dobih recnik pre ovih novih momenata, mislim da ne bih bio konkurentan Stivenu.

Pravda za studente književnosti i jezika! :D

Стивен
Спреман сам да ти попушим курац.

Euterpa
Bih ja. :)

Боже, Еутерпо!

Džimi, ne projektuj se! :)

Џерико :)

Валдемаре, улоговаћу се вечерас око 10, 11 да проверим певете. Надам се лепим вестима.

И набијем на курац гмазине из САНУ! Ово је толико практична ствар и многима потребна, а њима вриште јајца. Уместо да раде на овоме, као и на граматици и правопису у електронском издању, да буду што доступнији, они одбијају готову ствар. На тацни је добили! Бедници.

Еутерпа, што се не спремаш за предавање? Вежбаш за Интернет, а? :)

Валдемаре, ако не волиш мушкарце, оно - баш никако, Еутерпа је једна лепа редхед 20-годишња студентикиња и моја врло добра другарица, све би учинила за мене... :D

И набијем на курац гмазине из САНУ! Ово је толико практична ствар и многима потребна, а њима вриште јајца. Уместо да раде на овоме, као и на граматици и правопису у електронском издању, да буду што доступнији, они одбијају готову ствар. На тацни је добили! Бедници.

Стока!

Stivene, ne seri. :)

Цццц, каква незахвалност...

Стивене, ставила је смајли, чисто да ти наговести како би она то драге воље учинила за свог колегу с факса. Еутерпо, знаш како има мало филолога на факсу! Негујте их и чувајте као мало воде на длану!

Samo da kažem da je rječnik odličan!
Naval'te, studentarijo! :))

Ma, vidi ti njih... Nema me sto godina i čim se pojavim na mene se okome. :D

Негујте их и чувајте као мало воде на длану!

Баш морамо? :)

Euterpa

Ma, vidi ti njih... Nema me sto godina i čim se pojavim na mene se okome. :D

Мора мало :)

Хипнос, шта си уписала?

Руски. Ти и Еутерпа сте на српском?

Аха. 'Начи сигурно ти неки предмет предаје "'начи преписујте с пројектора" Стефан? И Дајовић истраумирани?

П.С. Можда ми буде потребна помоћ следеће године око руског :)

Заправо, не. :) Имамо једног Стефија, али без пројектора.