Prijava

Svi primećujemo da vukajlija zabada žestoko u poslednje vreme, verovatno je najveći razlog sveopšti spam posterima o Đokoviću, Krkobabiću...
Kao što i sam naziv teme kaže, ja predlažem da se ktitorima uvede ograničenje na, recimo 3 postera dnevno, jer je po mom mišljenju više od 3 postera dnevno istog autora, žešći spam sajta, a i znam da bi se onda više trudili da poster bude kvalitetniji.
Evo npr. ovaj autor http://vukajlija.com/recnik/autori/54748 je otkad se registrovao, a to je videćete. 12. april postavio 157 postera! za mesec dana i malo jače on je stigao do brojke od 157. Nemam ništa protiv tog autora, ali sam primetio da je pre neki dan izbacio oko 20 postera u roku od 5 sati.
Mislim da bi se na ovaj način smanjio broj postera dnevno i samim tim bi sajt lakše funkcionisao.
Kaizene, ti držiš monopol, ako se ne slažu, nek ne uplaćuju ktitora. :)
Možda je i ideja glupa, ali eto, da čujem vaše mišljenje o najvećem problemu na sajtu, o jebenim posterima!

Vrlo loš predlog

Recimo da bi postojao rizik od manje uplata putem ktitora. JEdonsotavno, red je privlačiti nove mušterije a ne postojeće terati.

Ok je to, ali ukoliko server ne može da izdrži po 400, 500 postera dnevno, koliko se siguran sam postavlja poslednjih par dana, više će mušterija oterati to zabadanje nego ovo ograničenje.

protiv
platili su, neka im

NOFUCK POSTERE NE PRAVE KTITORI NEGO DEBILNE POSTERDŽIJE!
A Krkobabić objašnjava lololo.

Realno, krkobabić je keva, evo ja samo iamm 5 o njemu i svi su do jaja.

Не.
Предлог је срање. Реално. Боље да си издркао за то време док си куцао пост.

Hahahaha, ne spamujte goveda, nisam rekao da su loši (meni su skroz kretenski npr.) nego da se uz Đokovića poslednjih dana može negde uglaviti samo Krka, od neke konkretne teme...

Slažem se da se ktitorima smanji ne na 3 nego na 10 postera dnevno. Realno, ja ne mogu da stignem da prijavim gomilu postera za brisanje. Za svaki dan ima bar 100 i nešto strana postera. Moderatori jedva postižu da obrišu 20 dnevno. A i Kaizen je rekao da će uskoro uvesti da moderatori biraju postere pre puštanja na ocenjivanje. 10 postera i definicija dnevno za ktitore. Dovoljno je, bar meni.

OF, moram se usprotiviti predlogu.
Neću se buniti ako ništa novo ne dobijem kao ktitor, ali hoću ako mi se oduzme ono što je obećano.
Skinuta nam je onomad opcija brisanja komentara sa postera i groblje, pa smo se bunili.
Jbg, kad je uveden ktitor, date su opcije koje plaćamo.
Bolje će biti ako ikada zaživi predlog da modovi prvo daju dozvolu, pa tek onda da se poster pusti u "promet", mada znajući koliko njih posteri zanimaju, od toga leba nema.
Dajte moderatore posterdžije da rade posao i brišu govna, pa se neće kotiti u onolkEm broju.

Realno, krkobabić je keva

+4487

Исто против лимита.

Не.
Предлог је срање. Реално. Боље да си издркао за то време док си куцао пост.

Zašto bi mi iko davao savet kada bi trebalo da drkam? Ako si već zainteresovan za taj momenat moga bitisanja, reći ću ti da sam danas dva puta već izdrkao, i da nameravam to da uradim još jednom pre nego legnem u krevet.

Realno, samo zbog krkobabića. Kada presaten da bude star onda može da se usovji predlog lolo

Да, он ће увек бити ИН за разлику од Ђоковића који ће морати једном да изгуби. Овај никад неће престати бити стар.

Pošto vidim da je većina protiv, i da imate jake razloge za tako nešto, onda može lok na temu. Kao što kaže Mara, bilo bi dobro imati moderatore posterdžije, ili

Bolje će biti ako ikada zaživi predlog da modovi prvo daju dozvolu, pa tek onda da se poster pusti u "promet"

olololol

To ti pričam, ko ne kapira krkobabić fore stvarno mislim da treba da izbriše nalog na ovom sajtu

eo vidi
http://vukajlija.com/var/products/posters/201105/112338/najvise-sam-voleo.jpg?1305455475

Ja mislim da bi ktirorima trebalo zabraniti da prave postere, samo neka definišu, moderatori neka naprave po neki poster, a mi mladi da nemamo pravo pristupa sajtu

Плати па се клати