Prijava

Posto sajt belezi rekordnu posetu (ako je verovati statistici alexa.com), sto se umnogome odrazava na funkcionalnost celog sajta, predlazem da se hosting sajta, posto se vec realizuje preko dva servera, podeli na nacin naveden u naslovu:
- Jedan server (onaj slabiji) za postere
- Drugi server za definicije, forum, cet i sve ostalo

Time bi jezgro sajta, definicije, uvek bilo dostupno svima, za razliku od mnogo manje bitnih postera, koji bi se sporije ucitavali. Takodje bi bili dostupni forum/cet/groblje/ostalo.

Tehnicki je izvodljivo, i mislim da bi se time lakse procenile i potrebe za buducu optimizaciju. Ukoliko deo sajta van postera pri najvecem opterecenju funkcionise dobro, preostaje jedino problem postera.

Учиње ми се да си написа да слабији буде за дефке па сам хтио да те напљујем сад жешће...

Али мислим да би ово захтијевало поновно гашење вуке и моје постовање у року од секунд у ону групу тамо....
За сам јер би помогло, али питање је кад и колико му се бакће са тим сад...

Kud se ne setih pre nego sto je poceo prebacivati! :bicuje se:

U Jericha mudrost je golema. Dobar predlog! +

Занимљиво. Може.

Подржавам, много се људи из спољњег света наложило на постере па спемују разним говнима и успоравају рад сајта.
Али као што каже СМаре- велики је то пос'о.

ko ce poplacati tolke servere? jedino da das ktitorima moderatorske moci na mesec dana, bilo bi verovatno dosta para od novih ktitora

nego, verovatno bi jaci server trebao biti za postere, to je zahtevnije

daj im slabiji za postere, nek se muci fejsbuk bagra

ZA! Al' ko zna kad će ovo sve biti realizovano...

Padalo mi je na pamet. Nije loše.
Za.

Dobra ideja, samo ako je to izvodljivo.

Super ideja, mada mislim da je veliki posao.

Džanki nije u pravu. ZA!

Посета сајта је порасла због постера није сигурно због чета и форума, али предлог је добар, али одразило би се то на велики број људи, не можете гледати да вама којих је 200-300 буде све лепо, а остале људе да од*ебемо! :)

не можете гледати да вама којих је 200-300 буде све лепо, а остале људе да од*ебемо! :)

Sto da ne? lolo

ODLIČAN PREDLOG...Posterdžijama muka, nama nauka! Popizdim nekad uveče kad vidim kako je sve bukirano... Uostalom ovo je rečnik slenga a ne rečnik postera...

Još bolje, poseban sajt za posterdžije.

Protiv, ceo sajt mora da radi lepo. Ako poseta ostane na istom nivou još koji dan, uzimam i treći server.