Prijava

Jednostavno, tema o festivalu. Vaša prijatna i neprijatna iskustva sa prethodnih godina, idete li ove i sl.

Nisam bio prošle godine, nisam bio ni pretprošle, zapravo, nisam bio nijedne, tako da neću ić' ni ove godine. Čuo sam da tamo sve putem idu p'jani Englezi i pocrvenjeli Njemci i da nonstop prde i povraćaju.

Exit odavno više nije naš, taj festival se pravi za debele Engleze koji uglavnom imaju da se isprse za te pare, jer jednostavno od Srba ne bi živeo. Elem, planiram da idem ove godine, Prodidži, Kraftverk, šta da radim...

ja sam bia, a i biću, ako mi neobavešteni ili neko drugi dobre volje nađe povoljne karte za poslednji dan i prvi. ako baš treba mogu i autogram da dam za uzvrat.

I meni trebaju jeVtino karte za drugi dan, al nema, tuku po ušima za cene. :)

Necu da idem, kad sam propustio Slayer tamo, ne zanima me taj festival vise! :(

E sad ce da ispadne da sam odavde prepisao definiciju...

Exit ili Guča, pardon, Grčka! pitanje je sad. Tu su negde ca cenom...

bila na poslednjih 5 exita.
meni je uvek super...prosle god sam cak i profitirala posto sam nasla neciju kartu prvi dan pa je preprodala :-)
jedino sto sam zamalo poginula na prodidziju....bas volim exit :)

Ja radio za tuborg,istovario i natovario nazad fridžidere,vozio se tamićem i traktorom gazio engleze u kampu! bilo dobro...

Ако идем , идем само ако дође РАТМ , тешко би неки други бенд могао да ме одвуче тамо , осим наравно Металике или Пеперса , али они ће да дођу мало сутра.

Kupiću kartu za ovu godinu, jer imam neki dobar predosećaj u vezi bendova.
Za sada samo Chemical-i opravdavaju odlazak.
Prošla godina - perverzija. Na EXIT sam otišao samo zbog KoRn-a, a još bolje mi je bilo na Prodigy-ju. Moby sjajni, Manics-i oduševili. Da ne pričam za FUSION stage. Tamo nikad nije dosadno. Hladno pivo - objasnilo... :)

bio sam '05,'07 i '08...prosle godine sam hteo,ali nisam bio tu...ove idem sigurno...
iskustva-pa,mrzi me da pisem...ali u jednij reci-nezaboravno...svaka godina me je iznova odusevljavala...da li je zbog muzike,ljudi,guzve,ili mozda alkohola...ne znam...:)

Dolaze Suicidali... aaaaaaaaaaaa!!!
Moram nekako dodem... :)

Trench overen, sad se ceka Exit! :))

ništa bez EXIT-a! :) volEm!

Bila skoro svake godine, a ove godine i volontirala. Imala sam super radno vreme, tako da sam stigla da čujem sve što sam želela od muzike. Mada mi je Beer Fest ipak bolji. :)

Ја нити једном нисам био на Егзиту а икрено сам желео да одем само 2004е чини ми се.

Ovdje niko ne voli Exit, bokte!
E ja baš volim. :))