Prijava

turaj nešto u pičku

Mene pare nikad nisu pokvarile. Imao euro ili dva, ja sam isti.

"There is no I in team, but there is a U in cunt."

http://www.imdb.com/title/tt0866442/

Winning, whining, what's the difference?

bolje ćerka kurva nego sin tviteraš

"Burek je s mesom" Hanibal Lekter by kaži dragička.

"Život je lijep ali su droge skupe."

M. M.

"Nije bitno jesi li prvi, bitno je da si jebao."

sa vatrom igrati nemoj se,mozes slucajno opeci se,pa ce da te pece opekotina

ko drugome jamu kopa sam u nju upada,pa onda ne zna sta da radi,boli ga kicma od pada i lezanja tamo,moze potrajati i dani dok neko ne prodje pored pa moras da se deres i onda te izvlace iz rupe pa moras sve objasnjavati,a i umazes se zemljom i sve

Nije važno koliko godina imaš, nego koliko ti je ostalo. - Bora Todorović

ja kad umrem ako bude kakvome djetetu trebalo da se da neki organ ja cu rec prije smrti boli me kurac neka gine i on i ja-Vuko Radonjic

jebem ti dzhoint ako nije stotka,skorena je krv na drshci mog pishtolja,najbolje pushi iskusna drolja-----jovan jovanovic zmaj

Fiktivni karakter je jednom rekao:
'Zdrav ljudski um se ne budi ujutro sa mišlju da mu je ovo posljednji dan života. Ali ja mislim da je to luksuz, ne prokletstvo. Da znaš da si blizu kraja, je neka vrsta slobode... Dobro vrijeme da se popiše... inventar... Nadjačani, nadbrojani, izvan naših umova, na samoubilačkom zadatku, ali ovaj pijesak i kamenje, izmrljan hiljadama godina ratovanja...
Oni će nas se sjećati... zbog ovoga... Jer iz cijelog izbora naših noćnih mora, ova je jedna koju biramo sami, i idemo naprijed kao izdah izbačen iz Zemlje. Sa snagom u našem srcu i samo jednim ciljem u nišanu... Mi. Ćemo. Ga. Ubiti.'
'Izvol'te lepo, šta piju pičke?'- T. Načić, Radovan 3.

Неа чоека, неа проблема.
Стаљин

Jebem ti panaiju - Tomislav Nikolić kad je kopo grob pa udario na žilu od čempresa

"Приђи гробу, узми бајадеру"
Томислав Николић на неком коктелу у председништву.

Jel' ja to čujem vapaj za kitom u vazduhu?'- bolje da ga ne imenujem.
'Neka sila bude sa tobom.'- Han Solo Luku Skajvokeru prije no što je otiš'o srati.

Bolje ćerka kurva nego ćerko, može pušenje na veresiju?

боље шћер курава но син курава.
Боље 7 дана у сплиту, теноре попуши ми киту хе хе