Prijava

Nastavite. Zaboravih da vam odmah otvorim novu.
Pobednik neka bude...Kika, iscimao se čovek.

Moj post je sasvim slučajno bio poslednji, vidi se da sam htela da Storma pobedi... A Energija kaže da je Kika pobednik, tako da... Čestitam :)

Ja čestitam forget-me. Ona je najposlednjija. Al' dobro, moralna Kikina pobeda, jer se namučio. Samo meni jadnoj šipak. :(

Kika se iskilavio, jadan.

Hahaha, kakav finiš. :)
Čestitam FMN!

FMN ima neku Energiju...neophodnu za pobedu u ovoj igri ;-))))
Čestitke.

Hahaha, ovo je dobro zvučalo. :))

Jesi li primetio da se najbolje stvari mahom dešavaju slučajno? :)

Ovo moje je bilo "slučajno".
Izvini, sada su me iznervirali, obrisaše mi definiciju.
Boli me uvo zbog skora (u trenutku brisanja čini mi se da je bio 9:7), nego sada više ne mogu da vidim ni razlog, jer iz principa nisam ktitor.

Pa i da si ktitor, ne bi opet video razlog.
I meni su juče makli jednu definiciju, ali valjda smo se složili s time da im se može. Meni ne smeta to. Smeta mi kad uzmem da čitam nove definicije nailazim na neke koje stoje po par sati, skor im je u debelom minusu, i nikom ništa. E to me baš nervira.

Ma ne zanima me skor, nego ajde da je neko sranje, ili zajebancija, nego skroz bezazlen izraz iz žargona sportskih novinara, definicija 1 rečenica, i bez primera!
Mislim da mi je vreme za višemesečno hlađenje, jer neću da dozvolim da se nerviram (a počeo sam), na sajtu koji mi je ventil, i koji mi služi isključivo za zabavu.

Nećeš verovati koliko ljudi ima taj isti problem! Ne bih da imenujem, ali svakako nisi jedini. Mislim da su neki pustili svoja internet mudašca malo više nego što se to od njih traži, umesto da shvate da ovo nije njihovo privatno vlasništvo i da su oni tu da služe tebi i meni, a ne da izigravaju roditelje.

Meni bi mogli samo Ujka Vanja, ili Kuvajlija da glume roditelje, kada sam 39 godina, nabio u guzicu ;-))))

E, ljudi, hvala :)) Sinoć je bukvalno moj post ''uleteo'' posle Energijinog, ne znam kako :)

Šta ima kod vas? Obrisali vam najnovije definicije ili...?

Dože, mudro zboriš, ali ne vredi kad se klinčadija osili pa glumi komunalnu policiju, čak im je i pendrek dat. :)
Dez FMN. Ma brišu, nego šta. Bar da su istrajni u tome, pa da obrišu svaki put sve što smrdi, nego eto, kako im dune. :)

Meni je vratio moderator koji je obrisao, tako da za sada "odlažem hlađenje" na neodređeno...
I meni tako uvek uleti post, ali posle zaključavanja teme ;-))))))
Ko gubi(m) ima(m) pravo da se ljuti(m) ;-)))

Bitno je da ne odustaješ! :)) Ni od pobede ni od pisanja :)

Važno je učestvovati (parola gubitnika) ;-))))))