Prijava

Pošto ljudi konstantno jauču kako su im obrisane genijalne definicije (koje bi vjerovatno bile objavljene i u vijestima da su ostale) i mega giga originalni posteri, predlažem da odvojite jadikovke od teme pitanje autor-odgovor moderator, da se ne zatrpava tema bezveze. Zadnjih par dana pratim tu temi i svaki drugi post je: "Jaaaaooooo ja sam super humorističan i genijalan zašto mi obrisašte moje blago, to je moglo i u pravoj enciklopediji da izađe vi moderatori debili jedni ne znate šta valja ko vas postavi tu nije normalan bla bla bla..."
Jebo te, stvarno je postalo smješno. Ako su prihvatili to da je definicija ili poster vlasništvo sajta, šta se sad bune koji kurac...

Ја бих додао и то да ова тема буде резервисана искључиво за ктиторе. Значи да само они имају право на овакво плакање. Пре пола сата кад ми је ово пало на памет имао сам гомилу разлога, али сад не могу да се сетим ниједног.

Ne mere tako, jer bi se i dalje otvarale teme Zašto mi je obrisan poster/definicija. Da citiram sama sebe:

Jebo te, stvarno je postalo smješno.

Мој постер је збиља био квалитетан и зашто су отворили тему него да се жалим по ваздан?
То је моје демократско право. За то сам сузавац гутао

Ajde cuti, nisi suzavac u zivotu video... A cim ti brisu poster za posterom, znaci da su ti posteri govno.

Ti non stop jaučeš i jaukao si non stop i sa starog naloga.

Обрисали су ми један постер који је био баш добар, нисте га видели па не можете објективно да судите. Зар не пише у наслову теме да је ово тема за јаукање и плачипичке? Молим лепо

Зар не пише у наслову теме да је ово тема за јаукање и плачипичке

Ne, ovo je ovo je predlog moderatorima da se OTVORI takva tema, pa ako se otvori plačipičkuj i jauči koliko te volja, a do tada ne spemuj ovdje.

zar nema tema "informacije o obrisanim kuracpalac"?

Jebo te, stvarno je postalo smješno. Ako su prihvatili to da je definicija ili poster vlasništvo sajta, šta se sad bune koji kurac...

poptisujem
E da...zashto ste mi obrisali poster o malom kuchetu?

@lemaja
Ne znam jel ima, ali ako je ima treba je postavili u sami vrh, jer ljudi vide ono pitanje autor-odg. mod. i odmah se tu uhvate žaliti. Ako tamo ima 1000 postova, 700 je plakanje.

Jesi li ti uopšte pročitao prvi post ili samo naslov?

selen, ma bila je tema, sad sam gledala ne nađoh... moguće da su je zaključali....

Jebi ga, ja mislila neki lament nad starom Vukajlijom, ono- Jao majko, jao oče u šta se ovaj sajt pretvori i sl.
Neću ja pisati ovde, meni lament bolji.

Moram malo srediti naslov :)

Нема потребе да ово постоји. Зна се због чега се бришу дефиниције - неквалитетно, дегутантно, плагијат... А нарочито постери. А кад неком обришу постер, треба да му буде императив да се замисли и направи бољи, а не да се жали на друге који су необрисани. Дакле, захтева се минимум здравог разума.

За остале жалопојке, постоји тема ''морам неком да се изјадам''.
http://vukajlija.com/forum/teme/15936-moram-nekom-da-se-izjadam