Prijava

zanima me jel bi moglo da se uradi da se zakljucane teme ne pojavljuju u onom prozorcicu za "javne teme u kojima sam ucestvovao"?
samo smetaju tamo i bilo bi mnogo preglednije da ih nema, mis'im koji ce nam kurac one tamo kad su vec zakljucane?

Pa što ih gledaš onda. Ignoriši ih.

pa kontam da je ovaj prozor "javne teme u kojima sam ucestvovao" tu da bi nam olaksao pristup temama u kojima smo vec postovali, e sad ako je tema zakljucana logicno da vise nema smisla da bude tu, jer za koji ce nam kurac laksi pristup zakljucanoj temi kad je vec zakljucana?
a samim tim sto su one tu, ostale teme koje bi mozda bile vaznije su izgurane na dno....

Можда некад будеш хтео да прочиташ нешто на тој теми. Овако је много лакше нађеш.

Pa izguraj ih. Postuj na aktivnim temama pa ćeš one zaključane odgurati na kraj liste.

Било би добро да Казен уведе да можеш да поређаш те теме по свом последњем посту (како је сада) и по последњем посту (не свом) на теми на којој си учествовао. На тај начин би те закључане брже отишле на другу страну. Па изабереш шта ти се више свиђа.