Prijava

Стварно, зашто пишете лоше дефиниције?
:)

Da bi uvezbao marketing menadzment.
Napisem definiciju, izreklamiram je i dobijem def dana. Znaci, sta to znaci?

"Зашто пишемо "лоше" дефиниције?"

Zato što smo glupi.

Zato što neki prvo vide "jako smešnu" sliku, pa odluče da nešto nažvrljetaju uz nju.

Nisu loše definicije nego nemamo stila.

1 Зашто - 1000 Зато!!!
:)

Ma jok....nego smo mnogo svi kul da bi smisljali definicije dobre.
vidite sta se desava sa ljudima koji ulazu mnogo u definicije!!!
POSTAJU BRE MODERATORI!!!!
sta ce bre to nama u zivotu.....
:)

Because I'm bad.... Oh, so bad...

zato sto nam se moze.....

Pad koncentracije. Ništa posebno...

Ja sam, nekim cudom, saglasan sa JTU-om. Stancanje definicija je bljak. Kao 1. januar, for egzempl. Bljak.

Ja uopšte nisam sagasan sa JTU-om.
Sve definicije koje sam napisao a mislim da su neviđeno glupe, ostavljam tu da me potsećaju da pišem neviđeno glupe definicije.
Da sam više razmišljao ne bi ih ni postavio.

...ovo sa brisanjem svojih definicija i ulepšavanjem iza "sređivanja" je najčešće samo izgovor za podizanje proseka za defke koje nisu prošle kao što se neko nadao. Defke sam smislio, napisao i stavio... ako sam se zajebao, jebiga. zajebao sam se. neću je brisati i stajaće tu kao potsetnik da sam se zajebao.
Moj izbor je bio da je stavim i toga se držim.

ima li poterbe da kažem da se slažem sa jtu-om?

ako se posereš na sred sobe, budi čovek i počisti to, ne ostavljaj govna da smrde i smetaju ostalima, koliko god ti ta govna bila draga.

a sada se postavlja pitanje šta se smatra oftopikom na ovoj temi? koga boli dupe da li treba ili ne da brišemo definicije? pitanje je Zašto pišemo loše definicije? A čak i tema nije imala formu rasprave, već je alatljika hteo da se obrati pučanstvu...

Marko, ljubavi, ako si već kakio na sred sobe, ostavi to tu da te uvek podseti da si kakio na sred sobe... :D
PS: Sada znam zašto me ne pozivaš kod sebe. :p

neoriginalnost,komični autori napišu nešto smešno za defku dana,a onda pola sajta krene sa definicijama istog naslova,misleći da će kao i prvobitni autor dobiti isto toliko pluseva,zajebi to što nema to veze sa naslovom.Skoriji primer je siguran znak starosti

@bukajlija, da li me indirektno prozivas za definiciju : defincicija ?

odgovorio sam ti na mojoj defki...

A, ok ! Nesporazumeli smo se :)!

poz