Prijava

TReba da se ubije!

Zar je ova trolovska tema i dalje živa?

Da plaća porez ovde.

Kakve to veze ima? Čovek je odlučio da je bolje da tih 2 miliona ode u njegov džep, a ne da se razdeli po vladi...

Ne treba da učini ništa da bi bio patriota. Ništa. Ni da pokazuje tri prsta u Austaliji. Niko ne treba da čini ništa DA BI BIO PATRIOTA, već iz sopstvenih uverenja. Sve ostalo je jebeni pozeraj.

Ne treba da učini ništa da bi bio patriota. Ništa. Ni da pokazuje tri prsta u Austaliji. Niko ne treba da čini ništa DA BI BIO PATRIOTA, već iz sopstvenih uverenja. Sve ostalo je jebeni pozeraj.

Објаснијо.

Ma da, a da ne donira po državi novac, da se ne ogrće zastavom, da ne diže 3 prsta, pljuvali biste ga da se stidi Srbije.

Ma to je boljka našeg naroda, vide da je neko uspeo , odmah mu nađu nešto čime bi ga nipodaštavali.
Đoković nije nama dužan ni centa, ništa mu mi to nismo dali, čak smo mu svojom politikom obezbedili bombardovanje na 12. rođendan. Da ste vi u njegovoj situaciji, da ste kao klinac morali da odvajate od usta da biste išli na turnire, da biste trenirali i kupovali opremu i sve to, da li biste osećali neku odgovornost prema svojoj državi? Da li biste joj davali milione , a da je ona vama dala kurac d'izbijete oči? Ja ne. Da imate para da živite u Monte Karlu, kao neki jebeni lord, da li biste živeli ovde? Ja ne bih. Neko možda bi.
Izgradio je teniski centar. Kažete : Što gradi teniske terene? Što ne bi ulagao u fudbal, da može svako da ga trenira?
Otkud vi znate kolika je članarina u tom centru? Druga stvar, neće imati istu težinu
Fudbalski Centar Nemanja Vidić , i Fudbalski Centar Milorad Čavić. For igzempl.

Drugo. Nije patriota onaj koji ubije za svoju zemlju. Ne uvek. Da li je Gavrilo Princip patriota? Ne bih rekao. Da li je patriota četnik/ partizan koji postavi bombu u nemačku kasarnu, ubije ih 50 pa posle toga streljaju pun kurac građana? Ne bih rekao. Da li je patriota onaj koji ode u Vukovar da ubija ' za njegov narod ' ? Bolje bismo se provukli u oba rata da smo jednostavno kapitulirali, kao Danci u WW2, možda bi bilo žrtava, ali ne bismo izgubili trećinu stanovništva.

Po meni je veći patriota recimo Đoković koji eto, ne plaća porez, ali zato učestvuje u dobrotvornim akcijama i promoviše Srbiju u celom svetu, nego neki vojnik.

Milan Nedić- najveći patriota II svetskog rata i naša najtragičnija figura 20. veka.

Po meni je veći patriota recimo Đoković koji eto, ne plaća porez, ali zato učestvuje u dobrotvornim akcijama i promoviše Srbiju u celom svetu, nego neki vojnik.

Jeste brate, Novak je patriota. NOLE PRECEDNIKU DIŽEŠ TRI PRSTA U SRED AUSTRALIE!

NOLE PRECEDNIKU DIŽEŠ TRI PRSTA U SRED AUSTRALIE!

А све патриоте су неписмене?

Jeste brate, Novak je patriota. NOLE PRECEDNIKU DIŽEŠ TRI PRSTA U SRED AUSTRALIE!

Bravo!

Da li po tebi uopšte postoji neko ko je patriota? Ili samo kenjaš onako uz kurac?

А све патриоте су неписмене?

Ne znam, nisam ih pito.