Prijava

naletih danas na netu na ovaj clanak
http://www.intermezzo.ba/latn/?page=23&kat=52&vijest=48204
u zadnje vrijeme je veoma cesta pojava mladjeg momka i starije cure, da li je to neki modni hir ili sta vec nije ni bitno, al takvih veza je sve vise i vise...

e sad da li je stvarno toliko simpaticnije (nazovimo to tako) biti sa mladjim momkom?
sta vi mislite, da li je mladje stvarno sladje ili je iskustvo ipak najbitnije?
i sta mladi momci misle o odnosu sa starijom curom?

na koliko stariju curu misliš?

da, i ja sam planirao da nadjem neku mladu zensku piletinu kad napunim 40 i zaradim pare.

sto samo zene, mogu i muski valjda?

Ja volim mlađe momke. Ovi stariji neće da depiliraju guzicu.

Pa iskreno mislim da bih za neku seks varijantu uvek pre izabrao neku stariju tetu, ali za neko zabavljanje devojku mojih godina.Danas ima tetki na dupe da padnes.

meni je recimo to odvratno, i u jednom i u drugom slučaju. Šta ima lik od 40 godina da traži klinku od 20 da je jebe, može ćerka da mu bude, mnogo mi to morbidno...aj 10god mlađe i razumem, al ove veće razlike su mi ogavne.
A posebno mi nikad neće biti jasno kad lik od 20 oće da prži ženu od 45, razumem ako stvarno izgleda vrhunski, al opet svejedno ja mislim da kad bi jebo tako neku da bi u tom trenutku zamišljao kako jebem svoju majku.
Pročitao sam negde da mladi momci koje privlače starije gospodže pate na neki način od edipovog kompleksa

Ja volim mlađe momke. Ovi stariji neće da depiliraju guzicu.

sto jest jest :)))

Bezveze. Da li to znaci da onda te tetke zele da spavaju sa svojim sinovima?

meni je recimo to odvratno, i u jednom i u drugom slučaju. Šta ima lik od 40 godina da traži klinku od 20 da je jebe, može ćerka da mu bude, mnogo mi to morbidno...aj 10god mlađe i razumem, al ove veće razlike su mi ogavne.
A posebno mi nikad neće biti jasno kad lik od 20 oće da prži ženu od 45, razumem ako stvarno izgleda vrhunski, al opet svejedno ja mislim da kad bi jebo tako neku da bi u tom trenutku zamišljao kako jebem svoju majku.
Pročitao sam negde da mladi momci koje privlače starije gospodže pate na neki način od edipovog kompleksa

slazem se 100%
htedoh da trolujem, da pokazem da otprilike kako izgleda kad neki cika juri neku klinku, tako izgleda i kad neka milfaca juri klinca.
cilj je isti. da nadjes nesto neiskusno sto mozes da kontrolises i iskoristis za neke svoje potrebe.

Edipov kompleks? Da nisi mozda ipak malo preterao.

slazem se 100%
htedoh da trolujem, da pokazem da otprilike kako izgleda kad neki cika juri neku klinku, tako izgleda i kad neka milfaca juri klinca.
cilj je isti. da nadjes nesto neiskusno sto mozes da kontrolises i iskoristis za neke svoje potrebe.

ali imas mladjih momaka koji ganjaju starije zene, kazu da su iskusnije da se ne mogu ni porediti sa njihovim vrsnjakinjama
sta je sa tim....

Ja volim mlađe momke. Ovi stariji neće da depiliraju guzicu.

al sam ja sam mator o.O

Edipov kompleks? Da nisi mozda ipak malo preterao.

nije ovo moja tvrdnja, pročitao sam to davno negde.
Pa edipov kompleks ne mora da znači da želi da vodi ljubav sa svojom mamom, nego i da je malo više nego uobičajeno vezan za istu i zato ga provlače starije žene jer ga one više podsećaju na majku nego neke klinkice.

Ma samo starije, ove mlade ležu i čekaju.
Treba malo trljanja, stenjanja, akcije neke, pomjeranja, zato sam ja za seks isključivo sa djevojkama 16+. OLD BIČS RULS

@Petar Pan Pezos Drugar kako kome, ukusi su razliciti...Po meni za izlazak i vezu su devojkame tvog ili priblizno tvog godista ,a ako bi ti se ponudila neka starija,jako negovana dama mislim da tu ne bi bilo razmisljanja...

Pa dobro kontam da ima i tih slucajeva,al mislim da nije to bas tako generalno. Ako je tako, onda smo jebeno bolesna nacija.

ali imas mladjih momaka koji ganjaju starije zene, kazu da su iskusnije da se ne mogu ni porediti sa njihovim vrsnjakinjama
sta je sa tim....

kolko sam ja video ti sto ganjaju te samo mastaju o tome i nikad ih ne izganjaju.
realnost kod tih je da ih bas nece vrsnjakinje, pa onda razvijaju price kako jure neke matorke, posto su one kao "lakse" i "iskusnije" od vrsnjakinja.

pod matorke podrazumevam bar 35+, verovatno i vise, cisto da se razumemo.
price de klinja od 18 juri ove od 25 uopste necu ni da komentarisem, posto ne postoje.

pod matorke podrazumevam bar 35+, verovatno i vise, cisto da se razumemo.
price de klinja od 18 juri ove od 25 uopste necu ni da komentarisem, posto ne postoje.

Dechko ja jurim ovu eklips ona je 25+ ja 20- , i malo mi fali da je safatam. Stogaaaa....

ali imas mladjih momaka koji ganjaju starije zene, kazu da su iskusnije da se ne mogu ni porediti sa njihovim vrsnjakinjama
sta je sa tim....

Moja Eclipse, kod mene ti u familiji tradicija da muški smuvaju starije. Priča ide ovako, od prađeda žena bila starija 2 godine, od đeda baba bila starija godinu, od starog mi mater 2 godine starija, e sad ja dolazim na red... sad ovo devojče je starije 2 godine.

Meni su starije uvek lakše pasale. Klinke su mi živac uvek izvlačile.

realnost kod tih je da ih bas nece vrsnjakinje, pa onda razvijaju price kako jure neke matorke, posto su one kao "lakse" i "iskusnije" od vrsnjakinja.

totalno pogresno vjeruj mi

price de klinja od 18 juri ove od 25 uopste necu ni da komentarisem, posto ne postoje.

a ovo ti iz sopstvenog primjera mogu potvrditi da se grdno varas, jer i mladji od 18 se okuraze pa muvaju djevojke od 25, pogotovo ako su svjesni toga da izgledaju starije za svoje godine

ma poblentavio svijet totalno