Prijava

Фала за информејшнс.

Merel mi neko da torent za dvojku? Ja ič nemrem iskopam da valja na piratu.

Trazi one sa roze ili zelenim lobanjicama... To su provereni likovi i najverovatnije su to downloadovi bez virusa... Kucas samo 'Assassins creed 2', kliknes na SE kolonu tako da ti se izlistaju prvo linkovi sa najvise seedera, nadjes prvog sa roze ili zelenom lobanjicom i skines to...

Hraste, nisam toliki debil, samo ne uspjeh pronaći neki sa iole normalnim komentarima :)

Fala Čačke (opet) :)

Jbga, sry... Ja sam samo hteo da pomognem... :(

Btw. ne obazirem se na komentare... Uvek se nadje neki debil koji kaze da ima virus unutra pa ga petorica sledecih iznapusavaju, tako da tu nema sta da se nadje osim ako ima neka zackoljica oko instalacije, ali je obicno nema...

Ti što vide da im AV očitava krek kao virus bih objesila o drvo (da ne kažem o hrast, he he) momentalno :D
A ovaj jedini link što nađoh (prije no što mi je Čačke poslao) ima PEDESET i nešto strana, a to se rijetko viđa. Al tu i ja debil ispadoh, umjesto dotkucam Assassins creed II, ja mećah Assassins creed 2, a ima razlike u onome što pronađe u tri lijepe... :)

A JEST DOBAR ASASIN JEBO GA ĆAĆIN ĆAĆA LUDI!

JEBOOOOOOOOOOOOOOOOO NBAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Tek sad videh da je izašao novi deo jel igro neko

одјебите неверници

Odigrah 13% igre čini se da je najveći promašaj u serijalu i to ubedljivo ovo ni ne liči na AC

Све су сјебали кад су одлучили да батале средњи век и да избацују нове наставке једном годишње, јебо их отац алави

E ja tek perjam keca... reko ocem da sve poredu odigram. Pa kad stignem do ovih poslije i ja cu se vjerovatno isfuravati :D

Jbg cela poenta je izgubljena sa poslednjim nastavcima. Serijal je otis'o ukuratz. Poenta prvog dela je i bila kako da roknes metu. Pa si imao vise nacina i pristupa poslu i morao si malo da mucnes glavom. Kao sto su sjebali "Hitman" na isti fazon. Od dobre rakije napravise "Bejlis". Kad pederi prave igre primerene americkim balavim majmunima talentovanim iskljucivo za zdranje ogromnih kolicina brze hrane i pisanje LOL, OMG, WTF po netu.

Amin. Ništa od Revelations-a pa nadalje ne valja kurcu.

u zadnjih mjesec dana preso sam sva tri djela i nastavke drugog, IV jos nisam igrao. Jbg drugi sa komplet nastavcima je najbolji.

Middle Earth: Shadow of Mordor. Izlazi ove godine, izgleda da ce biti sve sto je AC trebalo da evoluira u (...bemti koja recenicna konstrukcija). Bar sudeci po gameplay trejleru. Cini mi se da igru radi ista ekipa koja je radila Batman Arkham seriju. WB je izdavac, u svakom slucaju. Perune, Isuse, Muhamede i Budo, ne dajte im da je zajebu!

nemojte na ovaj sveti dan