Prijava

Po svim mogućim istraživanjima to su sledeći:

1. Nizak rast
2. Ćelavost
3. Problemi sa kurcem (mali kurac ili impotencija)

Zanimljivo je da je redosled značajan i da je muškarcima recimo bitnija visina od kvaliteta kurčevine. Bitnija im je čak i kosmatost glavudže od stavke pod rednim brojem tri.

Šta vi mislite, prvenstveno žene, o ovom redosledu problema. Da li bi više volele da vam je đuvegija ćelav ili kratak. Da mu se ne diže ili da je ćelav, itd.

Ja sam na primer visok, kosmat i imam enormnu peniščinu koja se diže na svakih 10 minuta k'o sumanuta. Pa me zanima.

Pre će biti da sam nizak, proćelav i imam mali, impotentni kurčić koji izgleda k'o Pižon. Opet me zanima.

Šta mislite šta je bitnije od ova tri hendikepa?

ne bi' mogla bit' sa likom koji je niži od mene.. za ostalo "će se snađemo" :P

Nizak rast i ćelavost opraštam, ostalo sa liste - nikako.

С овим првим и трећим, фала богу, проблема немам. Што се тиче другог, оћелавићу скроз кад-тад, ал' се тешим и ласкам себи да је и Брус Вилис ћелав и тако... :)

Ja sam na primer visok, kosmat i imam enormnu peniščinu koja se diže na svakih 10 minuta k'o sumanuta.

Tako da nemam problema sa:

1. Nizak rast
2. Ćelavost
3. Problemi sa kurcem (mali kurac ili impotencija)

Nizak rast i ćelavost opraštam, ostalo sa liste - nikako.

Mogla bi sa momkom koji je niži 39 cm otebe?

Ja sam nizak, proćelav, al zato imam mali kurac.

Ne u javnost.
edit: a i taj što je toliko niži ne bi me ni startovao

Visok sam dovoljno, još nisam ćelav, a sa trećom stavkom nemam problema.

Mogla bi sa momkom koji je niži 39 cm otebe?

Таман јој падне на груди при мисионарској пози.

Mogla bi sa momkom koji je niži 39 cm otebe?

U bre, pa i ti ga pretera :P

I meni je lično antipatično kad vidim nižeg muškarca i višu devojku, ali vidja se. Ne u toliko abnormalnim razmerama, ali ne smeta svim devojkama.

ласкам себи да је и Брус Вилис ћелав и тако...

Jeste Džime. Ko god krene ćelaviti hvata se za Brus Vilisa i nekog košarkaša, ne mogu sad da se setim kog. Jest šmeker Brus kad je ćelav. :))

Ja sam nizak, proćelav, al zato imam mali kurac.

Ti si car.

Visok sam.
Nisam ćelav.
Imam velik kurac.
TOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Убедљиво су најискомплексиранији ниски мушкарци. Тај свој недостатак покушавају да надокнаде скупим аутима, моторима итд... јер се ове козе ложе на то, ал џаба им кад ја са својих 201 јебем у каравану старом 20 година :)

јао френки опет глупа тема лолооло :р

Ja kontam da bi ova ćelavost trebala biti na poslednjem mestu. Čak da bi trebala biti ono, nemam pojma, deseta po redu. Ošišaš se na ćelavo i koga bole kurci.

Dok, jebiga, ako si nizak metaripo i ne možeš da jebeš to je sranje.

Meni bi, recimo, piskav glas bio gori od ćelavosti.

Ne bih se ja bas slozila sa redosledom :D konkretno, to trece mesto mi je malo slabo rangirano. ima southpark epizodu poslednju iz poslednjeg 15.-og serijala, T.M.I. se zove. fino objasnjena ova pojava :)

Nisam nizak, nisam ni ćelav (ne računa se ako brijem glavu?) a palamur mi nije ogroman al' nijedna se nije požalila tako da...
Visina je presudan kompleks. To je katastrofa šta visina može uraditi sa psihom ljudi...

Kakva crna ćelavost, to je realno 18. stavka. Što kaže frenki, piskav glas je 100 puta gora stvar. Tako da je ipak visina jedan a tukson 2.

Па најбитније да није нижи и то да није нижи ни кад обујем штикле од 13цм, што значи да испод 190, не мож бити.

Није страшно ако је ћелав. Мислим, то и није неки недостатак.

Ово последње такође није нешто много битно. Него је проблем што момцима набије комплексе па су неспособни да ишта одраде и са тим скраћеним који им је Бог дао.