Prijava

Neću ni pogledati snimak, pogađaću naslepo: nešto će vikati, nekog prozivati i pokušati da se predstavi kao zaštitnik Srba, a u sebi će moliti boga da mu ne pošalju Nasera Orića, jer ne bi znao šta će s njim da se ne zameri Hagu. Klasičan šarlatan.

Eto shta se danas desilo i posle neshto seru ljudi kako nam Rusi nishta nikad nisu pomogli.

ZHIVELA RUSIJA, ZHIVEO PUTIN!!!

мене највише нервира што су капетана драгана изручили усташама, ове наше пизде ни да писну, а од орића и харадинаја, сигурних кољача, ништа. е јебем ти баш све...

NOŽ ŽICA SREBRENICA

Ovo pokazuje koliko je nasusna potreba da se premijer skloni sa vlasti, a u svetlu novih desavanja i geopolitickih previranja (citaj Grcka, Rusija, Ukrajina). Njegove ciganske sledbenike vjek vjekov osloboditi od prava glasa.

pederu najtuzniji si lik na jednom od najtuznijih sajtova, zasto ne ugines

Rasni
Упозорен више пута да ће бити банован ако настави са увредама на расној, верској основи. Банован због коментара "нож жица сребреница" на теми "резолуција о сребреници". Колико год да је ово српски сајт, не бих баш рекао да је србски сајт. Такви коментари сувишни. Одмори десет дана а ако се понови такав испад иде дужи бан. Претерујеш га и плус ниси занимљив.

Takvi likovi nam se uvek useru u usta. Yeahbalo vas to pozivanje na klanje, odbranili smo se od toga da vazhimo kao koljachi i sad pozivamo na klanje. rasni sram te beelo!

Никада на оваквим темама неће бити конструктивне расправе. Жути картони за бурена и педера

И онда се неко труди да расправља нормално и дође нека љуга главица и почне да скандира и да псује и да вређа. Јбг

Ja sam mislio da se zajebavaš za ovo prozivanje balija. Jbg odo na srbin.info.
a ovaj nalog mi ne banuj zbog pvta.

Autor @fejzbukmanijak mnogo se kurcis

LOL, ti se stvarno ne zezaš za ovaj ban? Ja sam kontao da je neka zajebancija ili tako nešto. Pa što onda ne banuješ onog jaoooj ja mislim da se tako zove koji na svaki patriotski poster piše kako smo genocidan narod, zločinci, kurvini sinovi....
Prvo banuj zelene i kockaste pa onda mene, nemoj da si Kandićka( e ne znam jel ovo uvreda, recimo granjanka bi popizdeo na ovo i napisao post dug 5 km, a ako ti je uvreda uvećaj još za dan slobodno).
Uglavno glupo je da se kažnjavamo zbog vredjanja ljudi koji nisu tu. Koliko je muslimana pročitalo moj post?

Ja sam čuo, ne znam koliko je pouzdana informacija, da Fejz banuje ljude sa okupljanja koji se ne smeju njegovim forama. To je, u slučaju da je tačno, najteža zloupotreba moderatorske funkcije ikada.

sreeebrenice ti si meni milaa da bog da se triput ponovila