Prijava

Кој ће курац то овде? Резолуција о сребреници, НАТО у Србији, Ратко Младић, подела Косова, сваки усрани форум на овом свету има те теме, да л је нужно да се на једном сајту за спрдњу бистре овакве ствари? Просечан корисник овог сајта има 20 година, ник му је Удувани Ретард и шта он кој курац има да каже о томе. Сајт за забаву, људи!

PROTIV !!!
Nema bolje zabave od raspredanja o politici, ako ukinu podforum, političke teme ćemo otvarati na podforumu "Razno".

ПОТПУНО ЗА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jedini razumni podforum.

Nekad su ljudi sa 20 godina smišljali ideologije i učestvovali u revolucijama, Aleksandar Makedonski sa 20 i nešto osvajao svijet. Što vrijeđaš mlade, zar ni za šta drugo nismo sposobni osim pričanja o alkoholu, travi i jebanju?

Јер ми се сере од ових инцеста што подржавају независност косова, па још себи и дају за право да се назову Србима.

ZA! Ne treba nam to.

јовичићу, у реду је, од тебе се не очекује да будеш за укидања било ког подфорума и уопште било које мере сужавања твог поља деловања :)

Nekad sam bio protiv ukidanja, sad sam za...šta koj moj imamo mi tu da ga drvimo o politici...

Mislio sam da će taj forum da smanji količinu političkih i drugih prepucavanja po komentarima za definicije i postere, ali kako bagra pojma nema o internet kulturi, i ne zna šta je forum, to je izgubilo svaki smisao.

Taj forum je bio zanimljiv samo prvi dan.

A što vi kojima se ne priča o politici jednostavno ne zaobiđete te forume u širokom luku, i šta vas briga, ko vas tjera da ulećete u političke diskusije?

Aleksandar Makedonski sa 20 i nešto osvajao svijet.

Па ти устани из столице и иди да освојиш свет.

Nekad su ljudi sa 20 godina smišljali ideologije i učestvovali u revolucijama, Aleksandar Makedonski sa 20 i nešto osvajao svijet.

и ако има младих данас који смишљају идеологије скоро сам сигурна да нису редовни корисници овог сајта :)

Кој ће курац то овде? Резолуција о сребреници, НАТО у Србији, Ратко Младић, подела Косова, сваки усрани форум на овом свету има те теме, да л је нужно да се на једном сајту за спрдњу бистре овакве ствари? Просечан корисник овог сајта има 20 година, ник му је Удувани Ретард и шта он кој курац има да каже о томе. Сајт за забаву, људи!

Kao prvo, ovo nije sajt za sprdanje. Pomešla si sa www.svetosavlje.com. Dalje, neće se ukinuti, džabe krečiš.

Realno govoreći, neke od najzanimljivijih tema su upravo na tom podforumu. I nisu sve čisto političke. Podforum se zove "politika i DRUŠTVO".

и ако има младих данас који смишљају идеологије скоро сам сигурна да нису редовни корисници овог сајта :

Kako možeš da budeš tako sigurna?

Гамби смишља идеологоју лололо!!!

jednostavno ne zaobiđete te forume u širokom luku

Врло радо, али сваки дан од 10 активних тема 5 буде о политици.

Гамби смишља идеологоју лололо!!!

Nisam ja to rekao. Ali, otkud možeš biti sigurna da medju ljudima na sajtu (kojih je dnevno oko 30-50 hiljada), nema neko ko bi mogao tako nešto?

I da, LOLOLO je tako super argument. Idi mešaj malter. Ti si tip ljudi za kojeg se te teme i ne otvaraju, očigledno.

Врло радо, али сваки дан од 10 активних тема 5 буде о политици.

Nije uvijek tako. Istina, poslednjih dana zbog haških aktuelnosti imamo poplavu političkih tema, malo nas je krenulo, a i ja sam otvorio ono o Čedi i podjeli Kosova.

Ali inače i nema toliko sranja o politici. A na tom podforumu se bistre i neka društvena pitanja, ne samo dnevna politika. Čak dnevne politike ima vjerovatno najmanje.

Kako god, čak i kad politika dominira, lako možeš da je zaobiđeš.

Nisam ja to rekao.

Али си се одао, признај да смишљаш.
Нисам сигурна да нема некога ко би могао тако нешто, рекла сам да сам скоро сигурна. А и да има, шта ће му помоћи подфорум у томе?