Prijava

Prešao sam na sve načine, ili makar prolazio određeni deo. Šunjanje je najbolje, stoji, ali prosto volim da sam tenk. Makar u igri :)

Jebeš tenka bez suporta, sporo ide :)

U pravu je Čak. Mejdž mi je nekako urađen onako sranje, inače bih probao i tako. Asasin je zakon. Laganezi se šunjaš i onaj zvuk "TOOONK" kada ga spičiš je vrh vrhova.

Da se upisem, pa cu kasnije da kazem nesto he he :)

Dark elf betlmejdž. Ništa bolje od toga. hevi armor, konjuration, destrukcija, blejd, blok iluzija i merkantil. Kida.

Ako može neko da mi pošalje pvt sa torentom z nabudzeni morovind?

Dark elf betlmejdž. Ništa bolje od toga. hevi armor, konjuration, destrukcija, blejd, blok iluzija i merkantil. Kida.

Tako i ja uvek odradim prvi prelaz. Eno ti i PVT.

Ovaj, sto se tice TESO-a, prvo kada se pojavila prica o igri, delovao mi je gotivno, ali kada sam video da ima pretplate smorilo me skroz. Mada i igra izgleda gotovo identicno kao Skyrim (barem po onome sto sam video) ali protivnici ne deluju nista zanimljivo... Ne znam ni da li cu betu da igram, mrzi me da trazim key. Ako ima neko viska key, nek sibne u pvt, ako ne, opet nema ni veze haha :)
Mislim, da ce pretplatu da skinu u roku od pola godina, isto ce da bude kao sa swtor-om

Prešao sam na sve načine, ili makar prolazio određeni deo. Šunjanje je najbolje, stoji, ali prosto volim da sam tenk. Makar u igri :)

I moj brat, i kolega sa faksa. Čopuje palošem, i ne miče se od toga. :) Ja sam uvek Breton kombinacija mađije. Ali alhemija, iluzija, konjuracija i govorništvo su mi omiljeni skilovi. :)

Uh koliko se razludim u Oblivionu kad imam onu kulu za mađiju, frostkag spajr tako nešto. Poberem sva ona govna i nabudžim alhemiju do kraja. Treba vremena i nije nešto preterano korisno, ali zanimljivo je.

Hvala Agilni za link.

O jebemti, imam relativno nov komp i igra nenormalno kove, čak i kada podesim sve na minimum, ali bukvalno sve. Pomagajte, oću i ja da zaigram ovo sranje nekada.

Bika na vašar, Rađarda cimaj ima nekog mađara i nek ti sklopi neku mašinu

Brate komp pokreće zahtevnije igrice a sa ovim govnom se muči.

Obriši pa instaliraj s drugom mesta i to