Prijava

Дакле, предлажем да нам Каизен омогући да мож' да се линкује на профилу - и "обичне" линкове, и да можемо да их мећемо у жуте речи.

-------------------------------------------------------------------------------------
Предности

Можемо да правимо разне комбинације, има овде креативних људи, а мени је прво пало на памет то да свако ко жели може да се опише користећи дефке (написали смо их доста, вала). Пример:

Спортски грађен тип са... (капирате већ, не да ми се да сад ширим причу)

Још једна предност је то што можемо да рекламирамо туђе дефиниције за које сматрамо да треба што више људи да их види.

-------------------------------------------------------------------------------------
Проблем

Аутори који би користили ову опцију само да што више изрекламирају своје дефиниције.

Што се мене тиче, у тренутку када бих провалио да тај и тај аутор ради баш то, једноставно више не бих одлазио на његов профил, то јест проверавао његове линкове.

Не знам колико Каизену смета да се аутори овако служе потенцијалном новом опцијом...

-------------------------------------------------------------------------------------
Волео бих да се што више аутора изјасни и изнесе још неке аргументе за или против које ја нисам уочио.

Ja sam za. Možda zvuči glupo, ali već je predlagano da autor ima svoj top5/top 10 gde bi stavio po svom mišljenju svoje najbolje definicije kada neko dođe na profil da prvo njih pogleda, jer popularnost nije isto što i kvalitet. Ja bih recimo stavio nekoliko svojih i nekoliko tuđih definicija u to polje, mislim da to najbolje govori o autoru.
U svakom slučaju za.

Zanimljivo, ali nepotrebno.

Ево, Букснетина се управо одушевио Предражињовом дефиницијом коју сам линковао.

Vidim kako bi to moglo lepo da se iskoristi za pokazivanje kreativnosti, ali isto mogu da uradim u bilo kojoj svojoj defki, a da ne pričam da autori koji mi ostave komentare vrlo često linkuju ekstra dobre defke u njima.

sunshine
Zanimljivo, ali nepotrebno.

Не може да шкоди. Не контам зашто уопште, од свих делова сајта, само ту не може да се линкује. Изузев натписа на постерима (мада има случајева који су и то покушали).

За! Стивене, царе!

Nije loš predlog, ali bi se zloupotrebljivao najpre za reklamiranje definicija.
Iz tog razloga - protiv.

Костићу, хејтоваћу те са недуплог, мењај одлуку!

Stefane, i ovako se mogu reklamirati, zar ne?

хејтоваћу те са недуплог,

Bring it on.

Stivene, sad da me lajkujes sa oba jer ti branim predlog!

zlocesta pufnica
Stefane, i ovako se mogu reklamirati, zar ne?

Da, ali ovako link ne funkcioniše.

Kopiraju, jebiga.
Djoko, nema ruka nego lajka dva ocekujem.

Kopiraju, jebiga.

Da. Prosečan vukajlijaš će kopirati link, otvoriti novi tab, pastovati i stisnuti enter.
Eti ih, sve nešto trče.

Prosecnog Vukajlijasa koga mrzi to da radi mrzece ga i da lajkuje nekoga.

Djoko, nema ruka nego lajka dva ocekujem.

Одрадио! Са 1455 ти је скочило 1457. Испоштовао сам обичаје лајковања - нисам читао и дао сам у размаку од одма' оба плуса.