Prijava

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/135/Hronika/901954/Zabranjen+Nacionalni+stroj.html
По мом мишљењу - ФАЛА КУРЦУ!
Ваша мишљења су она која бих желео да чујем...

ФАЛА КУРЦУ! +1

Joj. Zabraniše Firera:)

Хм, класично продавање муда за бубреге... Забранили су строј који формално не постоји као група, док разне образе не смеју да забране...

Rekao bih "napokon", al' koliko znam, svakako nisu registrovani...

Nije dobro. Do sad su barem znali gde se okupljaju pa su ih lako hapsili. Sad će morati da proveravaju svaku pivnicu...

Imbecilizam. Tu grupu ništa ne sprečava da deluje neformalno, ili pod drugačijim imenom. Samo jeftino skupljanje političkih poena, jer pobogu, svima idu na kurac ćelavi skinski. Mislim i meni, ali jbg kretenizam je zabraniti ih. Pohapsi govna kad naprave sranje i a u pičku materinu.

Mrzim to što govoriš, ali ću do smrti braniti tvoje šravo da to kažeš. To ili tako što je rekao Volter (ako se ja dobro sećam predmeta sa prve godine:). Ali, to što ti govoriš ne sme da ugrožava druge i da poziva na nasilje. Prosto kao pasulj.

Ovi majmuni su ga preterali. Pa imaju primer kako Nemci neonacisti deluju, a da ih ne zabrane. Još malo pa će i u parlament da uđu.

TAKO JE , GAMBY! 100% SI U PRAVU!

Ma ja bih to sve poslao na radnu akciju, neka kopaju kanale. Šta koj kurac svaka grupa koja ima neki trip traži legitimitet u ovoj zemlji. Ko da njih pa zabole da ih država prizna, nastaviće da postoje.

jebe mi se za nacionalni stroj i slične baš...

ФАЛА КУРЦУ!
+234

Ma ja bih to sve poslao na radnu akciju, neka kopaju kanale.

Корлеоне идолу!!

Ma ja bih to sve poslao na radnu akciju, neka kopaju kanale. Šta koj kurac svaka grupa koja ima neki trip traži legitimitet u ovoj zemlji.

ja sam to davno predlagao...

http://vukajlija.com/forum/teme/24943-radne-akcije

U pravom demokratskom društvu se ni jedan pokret ili organizacija ne sme zabraniti pa koliko god retardirani oni bili. Mogu ih sprečavati u kršenju zakona, ali zabranjivanje je odlika diktature. Polako prelazimo u jednopartijski sistem. Otišla je država u kurac.

Otišla je država u kurac.

Која држава? Ако мислиш на Србију, та држава не постоји од 1914 године...

Polako prelazimo u jednopartijski sistem.

Nadam se da je ovo zajebancija. Dechko, mi polako izlazimo iz toga još uvek.

zabranjivanje je odlika diktature

Zabranjivanje je odlika zdravog razuma.