Prijava

A jeste li provalili kako su te vođe nacističkih organizacija(firer, obradović, vacić) smešni tipovi.

Kuku lele! To što su pokreti poput "Obraza" ili "1389" slepački i drkaju ga na SPC, daleko od toga da su nacistički. Ovo samo pokazuje koliko vi klinci provodite vremena gledajući slepačke privatne televizije.

To što su pokreti poput "Obraza" ili "1389" slepački i drkaju ga na SPC, daleko od toga da su nacistički.

To se bre kaže ultra desničarski. Zar vas Soroš ič nije naučio, dječice?

Kuku lele! To što su pokreti poput "Obraza" ili "1389" slepački i drkaju ga na SPC, daleko od toga da su nacistički. Ovo samo pokazuje koliko vi klinci provodite vremena gledajući slepačke privatne televizije.
To se bre kaže ultra desničarske. Zar vas Soroš ič nije naučio, dječice?

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahhahahahahha

racKu!!

"Ultradesničari", "Radikalni desničari", "Ultranacionalisti" postoje u samo u Nemačkoj.
Što se Srbije tiče to je sve sam go fašizam kao i nacizam .
Ne pitajte gde sam čuo sve ove izraze!

"Ultradesničari", "Radikalni desničari", "Ultranacionalisti" postoje u samo u Nemačkoj.
Što se Srbije tiče to je sve sam go fašizam kao i nacizam .
Ne pitajte gde sam čuo sve ove izraze!

Koliko god čudno bilo, ovo zapravo ima smisla.

Da pojasnim, u Nemačkoj se plaše da upotrebe pravi izraz, pa to rade onako, izokola.

Što se Srbije tiče to je sve sam go fašizam kao i nacizam .

Zato što smo najgori od sve dece.

Haha! Hvala, Vaše Visočanstvo!
Ipak, to svakako ima smisla i posledica je robovskog mentaliteta koji Ubermensch narodi ne poseduju a Srbi ipak, nažalost, poseduju.

Srbija je imala 2 antifašistička pokreta i koliko god Talentovani prosipao istorijske činjenice iz Bulajićevih filmova zna se koji je grad oslobođen prvi u Evropi. Najgore je što sada na Historiju možemo videti 'doprinose' antifašističkoj borbi holandskog i belgijskog 'pokreta otpora'(slušanje radija London se tamo računa u 'otpor') a mi se još delimo na četnike i partizane! BRUKA!

I uopšte se ne slažem sa zabranom Nacionalnog stroja! Umesto da ih sve pošalju na radne akcije oni nešto serendaju. Hoćeš da očistiš Srbiju? Čistićeš je pobratime, uzduž i popreko!

Srbija je imala 2 antifašistička pokreta i koliko god Talentovani prosipao istorijske činjenice iz Bulajićevih filmova zna se koji je grad oslobođen prvi u Evropi. Najgore je što sada na Historiju možemo videti 'doprinose' antifašističkoj borbi holandskog i belgijskog 'pokreta otpora'(slušanje radija London se tamo računa u otpor' a mi se još delimo na četnike i partizane! BRUKA!

I uopšte se ne slažem sa zabranom Nacionalnog stroja! Umesto da ih sve pošalju na radne akcije oni nešto serendaju. Hoćeš da očistiš Srbiju? Čistićeš je pobratime, uzduž i popreko!

Rokija za preCednika. Bez zajebancije.

I zašto pokušavate da dramatizujete priču o ukorenjenom fašizmu i nacizmu u Srbiji? Ovaj narod nikada nije imao kompleks više vrednosti u sebi, uvek smo bili ljubazni prema strancima ma koje vere i boje kože bili.Jebem li ga koja sve vojska nije protutnjala ovde i kakve su se strahote tu dešavale. Odvedite crnca na selo pa ćete videti kako će ga primiti, sigurno neće biti linčovan kao u civilizovanom Teksasu. Ne kažem da nema zaluđenika za nacističku ideologiju kod nas ali interesantno je da 90% njih nema ni 20 godina.Odgledalo se jednom 'Šišanje' i sad možemo da se kurčimo. Pa njima po jednu šamarčinu da zvizneš upišali bi se u gaće i već sutradan zaboravili ta sranja. Da je to toliko ozbiljno i da su toliko ekstremni u 'odbrani srpstva' išli bi dole po Kosovu da prave zulume a ne bi ga branili razbijanjem ćupova po Beogradu. Takvi su ti mudonje samo u masi.

I zašto pokušavate da dramatizujete priču o ukorenjenom fašizmu i nacizmu u Srbiji? Ovaj narod nikada nije imao kompleks više vrednosti u sebi, uvek smo bili ljubazni prema strancima ma koje vere i boje kože bili.Jebem li ga koja sve vojska nije protutnjala ovde i kakve su se strahote tu dešavale. Odvedite crnca na selo pa ćete videti kako će ga primiti, sigurno neće biti linčovan kao u civilizovanom Teksasu. Ne kažem da nema zaluđenika za nacističku ideologiju kod nas ali interesantno je da 90% njih nema ni 20 godina.Odgledalo se jednom 'Šišanje' i sad možemo da se kurčimo. Pa njima po jednu šamarčinu da zvizneš upišali bi se u gaće i već sutradan zaboravili ta sranja. Da je to toliko ozbiljno i da su toliko ekstremni u 'odbrani srpstva' išli bi dole po Kosovu da prave zulume a ne bi ga branili razbijanjem ćupova po Beogradu. Takvi su ti mudonje samo u masi.

Prilično se slažem sa ovim.

E, Roki, napravni neku partiju, slece izbore glasam za tebe!

Niti sam pratio temu, niti zalim za tim jer vidim da se ovde clanovi 1389 i Obraza nazivaju nacistima, daleko gore zlo su oni koji nacionaliste nazivaju nacistima nego clanovi takvih pokreta. Trebalo bi strogo sankcionistati medije koji vrse takvu karakterizaciju bez ikakvih realnih osnova jer time samo urusavaju ugled ovoj drzavi i doprinose opstem utisku da je voleti sopstveni narod i soptvenu zemlju nesto lose i nesto cega se treba stideti. Ne mogu, a da ne pomenem da je glavni urednik dnevnog lista Alo smenjen zbog slobodnijeg pisanja o stanju u drzavi i nepravednom hapsenju i zatvaranju generala Mladica, a smenjen je posle intervjua Tadica nekom nemackom listu gde on kaze kako u domacim medijima postoji kontradiktorna situacija gde vlasnik Aloa Ringier ciji su vecinski vlasnici Nemci dopustaju da novine koje oni drze u Srbiji imaju antievropski stav. Postoje ljudi koji su prakticno doktorirali propagandu i bas takvi nam serviraju price od toga da je biti gej okej, pa sve do toga da je Mladic pred miting SRS-a izjavio kako je Seselj kreten.

Haze,
izvini,ali to sto si napisao je proseravanje.1389,Obraz i sl. jesu fasisti,ali nisu i nacionalisti.Oni ne vole,oni mrze!
Svako ko pomene Mladica i njegovo hapsenje kao nesto lose,automatski dovoljno govori o sebi i o svojoj inteligenciji,tako da sa takvim osobama svaki smislen razgovor je nemoguc.Mladic,cak i da je najveci heroj u istoriji naseg naroda,a nije,uvek ce biti upamcen kao pickica koja se sakrivala,dok je drzava zbog toga ispastala i dok je nasim neprijateljima sluzio kao sredstvo za ucenu.Ja tu ne vidim nijedan herojski postupak,a sve herojsko sto je uradio za vreme rata ,sam se na to posrao kada je naredio ubijanje civila.

Све би ја то на Голо Острво да с краја на крај истога носе кофе с говнима...

Kuku lele! To što su pokreti poput "Obraza" ili "1389" slepački i drkaju ga na SPC, daleko od toga da su nacistički. Ovo samo pokazuje koliko vi klinci provodite vremena gledajući slepačke privatne televizije.

Da li je drkanje na SPC normalno?

Mladic,cak i da je najveci heroj u istoriji naseg naroda,a nije,uvek ce biti upamcen kao pickica koja se sakrivala,dok je drzava zbog toga ispastala i dok je nasim neprijateljima sluzio kao sredstvo za ucenu.Ja tu ne vidim nijedan herojski postupak,a sve herojsko sto je uradio za vreme rata ,sam se na to posrao kada je naredio ubijanje civila.

Ne znam koliko godina imaš ali ovo si lupio za medalju. Mladić se skrivao kao pičkica ? ... Nonsens ... Mladića su sve vreme skrivale pičkice koje su ga na kraju i predale ... Zar stvarno misliš da država nije znala gde je ? ... Pa bio je kod njih, normalno, krili su ga, razboleo se, lečen je (kur moj bi se mogao lečiti sam i u ilegali), i kad su videli da bi ptičica mogla i umreti, a da Srbija "ne ispuni zadatak" onda su ga predali. A u EU ćemo svakako ući, al' o Kurčevdanu ... :))) ...

O ubijanju civila neću ni da polemišem, osim ako si bio tamo i lično iz njegovih usta čuo: "Pobijte ih sve, mamu im jebem ... " Zločine ne sporim, bilo ih je, ali genocid je smejurija za malu decu ...