Prijava

Nije loše da povremeno naučite neku novu reč. :)

Interdikcija, ili zabrana, uskraćivanje foruma (u određenoj formi).

Naime, pored već trenutnih obaveznih 50 poena za učestvovanje na forumu, mislim da bi trebalo da se uvede minimum od 500 poena za otvaranje novih tema. Bez obzira da l je osoba ktitor ili ne.

Stalo bi se na put maloumnim temama tipa: "zašto mi je obrisana definicija" i "JK opet ispala glupa".

kostić čita i vujakliju pride, fak jea :D

inače, da, + za predlog, već sam napisala to u 'staroj' temi :)

Protiv. Jerbo i najsvežiji novajlija treba da ima pravo da pokuša da kaže nešto smisleno. Temama ovog tipa "Saću svima da jebem kevu" se već lako staje na put tako što se zaključaju, a frustrirani pride popije bananu. A i mi se nasmejemo. Dakle ne treba oduzimati reč malom broju pametnih samo zato što je većina bezumna.

Ali ako ima nešto pametno da kaže, neka to kaže u definicijama. Svaka tema koju bi otvorio neki novajlija je ili glupa ili već postoji.

Nema potrebe. Otkad je uvedeno ovo ograničenje od 50 poena, samo jedan član je otvorio temu "de mi je defka?". Sasvim dobro funkcioniše i ovoliko ograničenje, mi uživamo.
Takođe, dosta s elitizmom. Ako neko skupi 50 poena, moraćete da se družite s njim i na četu i na forumu, htjeli ne htjeli. :)

Jednog dana, ova granica može da se pomjeri. Ali samo na 100.

E da. Čak i ako se otvori takva neka tema:

Temama ovog tipa "Saću svima da jebem kevu" se već lako staje na put tako što se zaključaju, a frustrirani pride popije bananu.

Usput, ova granica važi i za PVT i za postovanje na forumu uopšte. Otkud nam pravo da nekome ko nema dovoljno bodova sve to što mi imamo zabranimo, sa tako visokom granicom potrebnih bodova, mislim. Ponavljam, bespotreban elitizam.

Ako neko skupi 50 poena, moraćete da se družite s njim i na četu i na forumu, htjeli ne htjeli. :)

Ахахахахахахаа сиротани :))

A šta fali da se kaže - ZABRANA?

Kul, dakle zaključane su, fala Stefi. :)

(A ako ćemo već da tjeramo mak na konac: 3 od nabrojanih tema nisu u tom rangu "zašto moja defka/poster".)

Da rezimiram:

Ne možemo nekome zabraniti sve što mi srećnici imamo. Ima članova sa četvorocifrenim ili petorocifrenim brohjem bodova koji otvaraju razne spemerske, prozivačke, jebačke, trolovske ili neukusne teme. Nezanimljive, u najmanju ruku. Oni mogu, je l'?

Moj kont je da:

Jednog dana, ova granica može da se pomjeri. Ali samo na 100.

A moglo bi i da se uvede ograničenje o otvaranju samo jedne teme u 24 sata, bilo da je autor ktitor ili ne.

I to je nešto. Pomeraj. :)

A moglo bi i da se uvede ograničenje o otvaranju samo jedne teme u 24 sata, bilo da je autor ktitor ili ne.

Mislio si ovo: bilo da je autor Jovičić ili ne.

:))

Било би боље да постоји бан са форума одмах на почетку па да се активира доступност форуму онда када санкционисани спозна силу Вукајлије

evo imam ja predlog za kostića:

zapisuj sve ideje na temu unapređivanja/menjanja vukajlije.

pošalji taj spisak kaizenu na pvt.

prekini da nas smaraš sa otvaranjem novih tema svaki put kad ti neka nebuloza (već predlagana) padne na pamet.