Prijava

Jeste, i onda da fejsbukaši bataljuju registraciju pa da padne poseta pa da padne cena banera. Ajde, dajte realnije predloge.

Neće pasti poseta, samo će da bleje neulogovani, ili će da se snadju za pravila. Realno i taj kviz bi rešili laganini pomoću Gugla, jer sve ima na forumu. Ako su nesposobni za toliko, koji će nam ovde.

E ako bleje neulogovani, ne mogu da prave pokušaje postera. Poseta se održava tako što sve više njih dolazi, a samo deo od tih što dolaze ostaje. Njima nije preterano stalo da dođu, pa kontam da bi bataljivali kod prepreke tipa kviz. Nama ionako ne trebaju takvi, ali trebaju statistici.

Ja mislim da je ovo jalovo, najviše logike mi ima dramatično povećanje broja moderatora, možda da neki dobiju jedino opciju da brišu defke i postere, pa da tako ubijaju govna. Ja sam pre par minuta otišao na nove defke, na prve dve strane sam dao jedan plus i sve ostale zaminusario.

Znam brate zajebavam se.

Ja mislim da je ovo jalovo, najviše logike mi ima dramatično povećanje broja moderatora, možda da neki dobiju jedino opciju da brišu defke i postere, pa da tako ubijaju govna. Ja sam pre par minuta otišao na nove defke, na prve dve strane sam dao jedan plus i sve ostale zaminusario.

Halfmodovi, anđeli gardiani, tipa bez prava banovanja, i nekih svevišnjih zajebancija koje čine o svemoćni nam serafimi i keruvini znani kao modovi.

Ja mislim da je ovo jalovo, najviše logike mi ima dramatično povećanje broja moderatora, možda da neki dobiju jedino opciju da brišu defke i postere, pa da tako ubijaju govna.

E tako nesto, neki pod-modovi, da samo brisu defke i postere.

Ma kakvi podmodovi, i ovi su nam previše!

Da, ali ovi nece moci da te banuju, tako da te boli uvo :)

Vec se one brisu, zive nekoliko minuta, ali i to im je dovoljno da zatrpaju sajt i da tek svaka petnaesta bude normalna. I ne znam kako bi test uopste izgledao, ali mislim da bi moj predlog sa upecatljivim, kratkim i konkretnim uputstvom odmah nakon registracije bio od velike pomoci. Ne treba u sitna crevca, samo u 6-7 tacaka navesti ono najvaznije, kako definicija treba da izgleda, i sta treba da sadrzi.

модератори су говна, обрисали су ми постер

Secam se da sam video nekakve informacije za pocetnike (valjda ih Black Hole napisa) nekoliko meseci nakon registracije, a sad cak ne mogu ni da ih nadjem.

Nalaze se u vrhu svakog podforuma, sasvim jasno odvojene od ostalih tema. Čak i u igrama. :)
Ko hoće da čita - čitaće sve što mu padne pod oko, a ko neće - neće, ni da ga puškom natjeraš. Tako je svuda i uvijek.

Ne, ne, ne, to su pravila za koriscenje foruma, ovde je rec o pravilima pisanja definicija.

Aham. PA to ti onda već rekoše ljudi. Ima sa strane svake defke, prije nego što je napišeš.
Zaključak je svejedno isti. :)

госпа

модератори су говна, обрисали су ми постер

NEĆEŠ POSTERISATI DECHKO!

модератори су говна, обрисали су ми постер

klima glavom i potvrđuje konstataciju...

To što stoji sa strane u "dodaj definiciju" je ravno ničemu. To su samo tehnička pravila pisanja. Ja govorim o tome da se novim članovima objasni šta treba da definišu, a šta ne, tj. kakve definicije opstaju, a kakve bivaju izbrisane u roku od par minuta.

Poenta je: Kad uzmem da čitam nove definicije, desi se to da od pročitanih 20 svega 3-4 zasluže da razmislim da li ću im dati plusić. One druge posle budu obrisane, ali ja sam ipak izgubio mnogo vremena na njihovo čitanje. Ovim predlogom želim da zaustavim takvo zatrpavanje sajta. Moglo bi bar, recimo da se objavljivanje definicija odloži na barem nekoliko minuta kako bi moderatori eventualno stigli da ih filtriraju.