Prijava

Ljubitelji hokeja, izvolite.

Mozete da pricate o aktuelnoj sezoni ili o proslim, utisci, za koga navijate, sta ocekujte od tog kluba i ostalih, ko ce da bude sampion, najbolji igrac, itd.

Cini mi se da nema mnogo simpatizera hokeja na sajtu pa mislim da se ne treba ogranicavati na samo jednu temu.

Sto se mene tice, poceo sam da pratim sve americke sportove (bejzbol, ragbi, bakset, hokej) od 96e ali su mi ubrzo ova tri dosadila. Nekad jos umem da ubodem nba, ali hokej je jedini ostao i pratim ga intezivno od 99. Gotim najvise Red Wingse i Flajerse, jos od tad pa do danas.

Haha, nik i mejl su ti skroz hokejaški. :)

Kako ti mozes da vidis moj mejl??

I jel treba da napravim neki uvod ili kako ide?

1.On je moderator on može da ti vidi sve.
2.Dominirao sam sa Kalgarijem u NHL 2005!

I jel treba da napravim neki uvod ili kako ide?

Pa, bilo bi poželjno.

Nisam upućen, ima li Srbija hokej reprezentaciju? I ako ima, pretpostavljam da smo negde na dnu liste?

Našao sam...

http://www.hokejsrbija.org/
http://www.hokejsrbija.org/wp-content/uploads/2009/03/maskota.jpg

SRBIJA – Japan 0:5

Kao što sam i mislio.

Srbija – Izrael 12:1

Opa? Rokamo jevreje?

Predstavljamo biografiju našeg trenera Marka Pedersona

Ne možeš da se ne nasmeješ :)))

Pa, bilo bi poželjno.

Uradio sam nesto radi reda.

Nisam upućen, ima li Srbija hokej reprezentaciju? I ako ima, pretpostavljam da smo negde na dnu liste?

Ima. Jesmo losi, ali ima i gorih. Ipak je to sport koji je u zacetku kod nas. Treba tu mnogo vremena i ulaganja, da ne pricam o popularnosti koju ovde nema. Nema nekih uslova.

Ne možeš da se ne nasmeješ :)))

:) Ali je dobar trener i ti strani treneri bar znaju sta rade i imaju zelju da podginu hokej na visi nivo kod nas.

Ali bili smo sila u hokeju nekad:

http://www.youtube.com/watch?v=F4_bV6kLVj0

Koje ubistvo :)

Uradio sam nesto radi reda.

Dobro je.

Не пратим, али кад наиђем, гледам. Динамично је доста, па је и самим тим интересантно.

Него, ај ви кад већ пратите, можете да ми објасните. Зашто се дозвољавају оваква шибања у току игре? Фазон, побију се како им воља, а судија не регулише то?

Зашто се дозвољавају оваква шибања у току игре? Фазон, побију се како им воља, а судија не регулише то?

To je deo hokeja. Kad padne nokaut, kad se smore ili dobro isibaju, sudija prekine. Naravno 1 na 1, sve cisto, iskuljucenja i cao.

Moram odmah da postavim i nesto od meni omiljenog golmana, i jednog od najboljeg svih vremena. Nije bas odbrana ali nebitno:

http://www.youtube.com/watch?v=W5u0khFnHUg

Него, ај ви кад већ пратите, можете да ми објасните. Зашто се дозвољавају оваква шибања у току игре? Фазон, побију се како им воља, а судија не регулише то?

Ne pratim ni ja, ali kao što kažeš, volim da pogledam kada naiđem.

Prošle godine, kada je bilo ono u Kanadi, pratio samo da vidim neki fajt.

Ništa ne bi, majkumu.

Него, ај ви кад већ пратите, можете да ми објасните. Зашто се дозвољавају оваква шибања у току игре? Фазон, побију се како им воља, а судија не регулише то?

Шибају се док један не падне. Тек онда судија улеће и изриче им казну. То је правило. Ферка.

Шибају се док један не падне. Тек онда судија улеће и изриче им казну. То је правило. Ферка.

И очекивао сам да је тако, то ми је некако било најлогичније.

Иначе, слушао сам утиске од човека који је ишао на Вашингтон Нешналсе. Ишао је и на све остале спортове тамо, и каже да је атмосфера на хокеју најближа атмосфери овде. Оно, пиво се цепа, певају се навијачке песме, скаче се и то.

Gotivim dosta ovaj sport, i pratim kad ima na Sport Klubu. Navijam za Kenuks u ovom finalu, realno sad su jedan od najjačih timova u ligi. I nije normalno kako im onaj golman Luongo brani.

Pa da navijači su odma do terena što bi rekli "at the glass".

Da li je bilo nekad nekih incidenata, tipa publika uleće na teren i to?

Pitzburg Pingvini odbranili titulu, ovim su postali prvi NHL tim od 1998. koji je odbranio šampionsku titulu.

Mada gledam njih po Americi ne gotive, slično poput GSW-a za NBA