Prijava

Ево овде постављајте глупа питања и очекујте глупе одговоре. Нешто слично као у популарном часопису.

Редакција:
1. Реме
2. Јабуцхилло
3. Доппиа Леонесса
4. Стефан Костић
5. Јамес Бонд
6. Лол
7. Бравошокер

Букснетина - колега из "Буксна магазина".

Ako mi decko svrsi u usi hocu li zatrudneti? :(

Ако испрскам рибу по фаци, хоће јој остати рупе по лицу? :/

Рецимо ја дркам кући и мој момак исто дрка, нпр сједимо у кади обоје, и ја се набијем на чесму, а он сврши на његову, да ли постоји могућност да останем трудна?
И ако рецимо он мене јебе у уста и сврши, да ли ћу ја рађати дијете кроз уста?

Ана 17, Зета.

Ако испрскам рибу по фаци, хоће јој остати рупе по лицу? :/

Драги Лупусе,
твоје питзање је веома интересантно и драго ми је што си га поставио. Наиме, ризик је веома мали, али то зависи од тебе. Не знам јеси ли конзумирао метке у скорије време, ако јеси прво га издркај, а ако ниси, труди се да је испрскаш нежно. Хвала што си се јавио, пиши нам поново. :*

Ako ne želim da postavim pitanje u vezi lansiranja moje sperme na nečije lice da li sam ja bolestan?

Ako mi decko svrsi u usi hocu li zatrudneti? :(

Драго Лонче,
одговор на ово питање је једноставан. Ако је твој дечко стерилан, нећеш. А ако јесте, постоји реална опасност да његова свршотина у виду капи, падне са твојих ушију до твоје пичке и случајно уђе у њу, тако да да можеш да останеш трудна.
Твој Браво.

Ако од 6 попушених буксни попушим 3 више, како да не могу никако да видим како ми је то тако пролетело, све одједном као мистичан дим у облику нечега?

Ako umotam decku skrotum u celofan, blagim pokretima ka gore masiram i onda pusem dok se ne zamagli, da li ce on tada moci dva sata u cugu?

Драги часпописе, пишем ти по дргуи пут са одушевљењем што си ми одговорио први пут. Имам једно питање. Да ли неке девојке могу да буду пробијене пре губљења невиности? Питам то зато што ми је девојка рекла да је то могуће кад је изгубила невиност са мном.

Лупус 13.

Lonce sa poklopce
Ako mi decko svrsi u usi hocu li zatrudneti? :(

Dragi Lončiću,
u potpunosti razumemo tvoj problem. Čak štaviše, jedna članica redakcije je imala sličnu situaciju sa svojim dečkom.
Iako je moguće da semena tečnost putuje kroz ušni kanal, preko moždanih nerava, kroz krvni sistem, do vaginalne pozicije, seme će u tom periodu već mutirati, tako da je takav svršetak storije neminovno imposibilan.
Redakcijski savet: obavezno nakon toga operi uši. Ukoliko zaboraviš, na sveopšte zgražavanje prisutnih se možeš izvući komentarom: "to je samo gel za kosu".
S ljubavlju, vaša Bravo redakcija Vukajlije.

СМарко
Рецимо ја дркам кући и мој момак исто дрка, нпр сједимо у кади обоје, и ја се набијем на чесму, а он сврши на његову, да ли постоји могућност да останем трудна?
И ако рецимо он мене јебе у уста и сврши, да ли ћу ја рађати дијете кроз уста?

Ана 17, Зета.

Dragi Marko,
Sveopšte poznata činjenica je da muškarci nisu u mogućnosti da zatrudne. Koliko vidimo, veći problem ovde je tvoj kompleks podeljene ličnosti, gde se istovremeno predstavljaš kao Ana iz Zete. Molimo, obrati se dežurnom psihijatru.
Hvala.

Bojim se da uđem u rč svoje devojke kurcOm, mnogo joj je veliki bre, i strah me je da ga ne proguta. Šta da radim?

Ognjen, 15

Bojim se da uđem u rč svoje devojke kurcOm, mnogo joj je veliki bre, i strah me je da ga ne proguta. Šta da radim?

Ognjen, 15

Оги, ако ти је ћале пандур, узми му пендрек. Па га обмотај ћебетом.

Ako mi Slavko 34 minuta ne odgovara na poruku je l to znaci da jebe?

Ако од 6 попушених буксни попушим 3 више, како да не могу никако да видим како ми је то тако пролетело, све одједном као мистичан дим у облику нечега?

Драги Букснетино,
следећи пут немој да пишеш наварен, да би нам мало олакшао одговарање. А са сваком следећом буксном такође загађујеш озонски омотач, тако да имај мало обзира према мајци природи. Успут после девет буксни је то сасвим нормално, твоја чула постају веома осетљива и ти биваш у неком трансу. За још бољи угођај бих ти препоручио Марка Ризлу из Старог Сланкамена. А и цене су ниске. Срећно.

Ako mi Slavko 34 minuta ne odgovara na poruku je l to znaci da jebe?

Ne, Slavko ne jebe:)

Ako ne želim da postavim pitanje u vezi lansiranja moje sperme na nečije lice da li sam ja bolestan?

Драга Зазубицо,
ДА.
Твој Браво.

За још бољи угођај бих ти препоручио Марка Ризлу из Старог Сланкамена.

Јао чуо сам за ово, али сам мислио да је предобро да би било истина!!
Хвала ти Браво рубрико, већ сутра идем на тај слан камен...