Prijava

e moj ajax, treba tebi još mnogo da porasteš...

e moj ajax, treba tebi još mnogo da porasteš...

ajax je oduvijek bio klub u kome su klinci dolazili da steknu slavu...

Нађи ми једног мушкарца на овом сајту који би издржао на ногама 5 минута у рингу са њом. Али реално.

http://communities.sportsnet.ca/servlet/JiveServlet/showImage/2-95504-1582/gina-carano-pics-004.jpg

Neće niko u ringu izdržati s njom, ali ti ne treba mudrost da bi je overio ganom.

Ma šta će tamo,da se ogledaju i šminkaju dok meci sevaju oko njih ili da vode ljude pa da se ukenjaju i svi izginemo zbog njih! Ili ne daj Bože da je zarobe...

Neće niko u ringu izdržati s njom, ali ti ne treba mudrost da bi je overio ganom.

Све једно, ево ти Јасна Шекарић. Причам само о томе, да ипак нису толико инфериорне колико ти се чини.

Možda ovde gde drva ne pucaju na nju.

Da, a inače bi sve žemske bile olimpijski prvaci u streljaštvu :D Pa ne treba ti ni mudrost da bi overio Jasnu Šekarić, dovoljno je da te ne primeti i...

Стани опаки. Ти би к'о из пичке пуцао на некога, а? Лупаш ако ћемо искрено. Овде су кренули са физичким недостацима па сад не би могла да пуца. Не зајебавај ме.

Џанки ће да попије другу банчугу данас ако настави да смара и са овог налога.

Pa kad bih bio obučen, naravno da bih k'o iz pičke pucao, za to me i plaćaju. Nisam rekao da ne bi mogla... A Peki, što je kladijoničar popijo sok od banane?

Брате не ради се овде о томе, не треба ни њој мудрост да тебе овери, јебога бог. Фазон је да нису у ништа горем положају од већине мушкараца за војску.

Реално, данас се све своди на ватрено наоружање и тактику, тако да, што да не. А што рече Влајко тамо међу првих неколико страна, наша војска је ионако наоружана комунална служба. Само чисте снег и остала срања, ништа више.

pročitaj skočkov intervju od pre stranu-dve, sve je objasnio čovek.

Оне и онако само траже равноправност на папиру. Реално, наравно да нико неће да шаље жену у прве борбене редове. Дакле, чување страже и та срања, то свако може да поднесе.