Prijava

Naprave se jedinice sa zenama kojima se ciklusi poklapaju, a svakako kad provode dosta vremena zajedno zene sinhronizuju cikluse, tako da bi se znalo kad menjaju sve, a moze se odraditi j par taktika menjanja tampona u kriznim situacijama

Sad cu se malo nasalim ovo nemora da znaci ali nekako tako zene su veoma preozbiljne dok su muskarci spremniji i vedriji na zajebanciju a kad zivis u vojsci ti ako neznas se zajebavas odmah si cudan za ostale oko tebe.Mada mogu ih nauce i naviknu da se i one zajebavaju dok sluze vojsku.A tebe Bosko ako te smaram posalji tvoju devojku da ide na gradjevinu pa je pitaj dal moze izdrzi celo vreme.Prestani da igras mnogo igrice gde su idelizovani likovi koji uopste neobavljaju nijednu fizilosku potrebu, pa cak nemora ni da jedu.

заборавио си чињеницу да би војници само гледали како да јебу те жене, и наши а камоли туђи

Dosta pedera ima u vojsci

Ako moraju dva muskarca da spavaju u gacama jedan do drugog nemora znaci da su pederi.Ako nisu pederi u dusi nece osetiti nikakvu potrebu da se dodirnu pa bili i goli jedan do drugog.

ja kad sam bio u vojsci, legao pored kolege i on mi gurno u šupak i izvadio kad na vrhu kurca grašak

Jel misli neko da zene mogu da razviju misice dovoljno da mogu nose punu ratnu opremu?A sto se tice seksa pa nek se upraznjava sta fali da se rade grupnjaci.

hahaahh
ti bas trazis nekog prijatelja da se ispricas :)

Oll delijo ti bas cvikas od te vojske

ja zivim u vojnim zgradama,deckonjo

al inace sto se tice vojske boli me kurac jako za isto i ne privlaci me ni malo da idem u vojsku,ko hoce nek ide,ali nece mnogo porasti na ljutini,niti ce porasti na bilo cemu ako misli da hoce...ti ces i dalje biti batersast lik i kad se vratis iz vojske

i moj cale koji je oficir bio i u ratovima i sve vam isto to moze reci,tako da se dzabe lozite(posto sam primetio lozane na ovoj temi)...ne hejtujem vojsku ni nista tako,kao klinac sam je gotivio i cak me cale vodio na ratista hahah,a nisam imao pojma da sam na ratistima jebenim

na ratištima kao deca smo se igrali

Na ratištu ispuni mi samo jednu želju

bitje rata kažu swi :(

koja degenska potreba zena da se u svemu izjednacavaju sa muskarcima...
shvatite zene jednom za sva vremena, uzasni ste vozaci i bukvalno vam ne treba davati dozvole....1 od 100 ume da vozi jednako dobro kao muskarci, ostale su bukvalno jebeni nepotrebni rizik u saobracaju

Sto se mene tice zene sa manjim sisama bi samo trebale da sluze u vojsci, jer ove sa velikim bi imale opterecenje pri trcanju a u tim uslovima je nosenje brusa sa zicom gotovo nemoguce.A takodje i ako bude udarena pesnicom ili kundakom ioi bilo kojim predmetom u sisu ona sto ima vece sise bi imala velike bolove zbog toga.

Kad pomenu Pezos, ima li gdje tema "Žene u saobraćaju"?

battle result: 50 000 soldiers raped

i prva žrtva u bici bidne vojnikuša devica, i čuje se sa neba FIRST BLOOD