Prijava

Нека чисте цијеви. То најбоље и раде.

elem, ja levu ruku dajem da bih bolje obavljala posao mog brata (ok, ne bih mogla biti diplomirani inženjer, jer sam tupava za mehaniku ka' što je on za filozofiju, ali bih mogla biti oficir, bolji no što je on), i ne mislim da sam sposobnija zato što sam žensko, već zato što sam oduvek bila tako.. čudna :)

i da, po stoti put, neko nije sposobniji za nešto zbog toga što je ovog ili onog pola, već zato što mu to nešto "leži", bemmumater -.-

E ako mogu muškarci da čiste lišće i sneg, što ne bi mogle i žene, realno u našoj vojsci jedino je čišćenje aktivnost koju su usavršili do maksimuma...naša vojska ti ja naoružano komunalno preduzeće sa idiotski povećanim platama...daj Bože da me tamo zaposle...ako ne to..onda idem u popove...ako ne tamo, onda u Zvezde Granda.

Mislis bila si nastrana, il' samo cudna?

Ja bih ženama dao samo da oficirišu, ništa puška i ta govna.

Е овако Скочимише, поштујем те као аутора и сва та говна, али овде си се насрао као вепар. Моја кева је психолог у војсци, цивилно лице, и једном је неком набеђеном официру пало на памет да и жене изведе на гађање заједно са свим официрима, као да пробају, да буду спремне за ратно стање, нешто тако. И могу да ти кажем да су моја кева, и њене три колегинице имале боље резултате од половине тих официра, тако да је тај став - жена не треба да носи пушку - затуцан. Ево Израелци, код њих жене морају да служе војску, јел им фали нешто? Не. Лепе, младе, згодне чифуткиње, ал могу да ти изломе ноге како бију...

Kakva trolovska tema.
Ove što se sad prijavljuju fol vojnikinje polaznice to su da tati pokažu da ne treba da žali što nije imao sina.

Ево Израелци, код њих жене морају да служе војску, јел им фали нешто?

Prvo, fali im mozga, a drugo, fali im zenskosti.

ako ne tamo, onda u Zvezde Granda.

Ај онда могли бисмо да договоримо неки дует или тако нешто. Контактирај мог менаџера што пре.

Na kapiju otac stao, rakije mu nije žao,
sve redom u kuću svraća, u vojsku se ĆER ispraćaaaaaaaa

Pa da, bile su bolje zato što su se takmičile sa oficirima.

Zato što 90% feministkinja misle da žene moraju u vojsku da dokažu da i one to mogu, ne zbog otadžbine i tih kuraca...

То што тако мисле неке феминисткиње не значи да жене из тих феминистичких побуда иду у војне школе.

Друго, у војску не би требало да се иде ради отаџбине, него ради пара. Дакле, чисто професионално. Војне активности треба да буду ослобођене националистичких идеала и других суманутих идеја које само воде у пропаст.

ŽENA U VOJSCI KO MUŠKARAC U KUHINJI !

....može, al ne ide.

Lole, a jel bi mogle da trče sa puškom kilometrima? Čak i da su prošle sve kondicione treninge?

Prvo, fali im mozga, a drugo, fali im zenskosti.

Ако ово није женствено ја не знам шта јесте, а девојка је годину дана служила војску, дуже но наши војници...
http://www.quicklinks.net/content/bar-refaeli/Bar-Refaeli-15.jpg

Lole, a jel bi mogle da trče sa puškom kilometrima? Čak i da su prošle sve kondicione treninge?

Зашто да не? Мислим, ако су успеле да прођу кондициони тренинг онда значи да су спремне за то.

Plaćeništvo vodi u propast još od Kartagine i punskog rata, a možda i ranije.

ŽENA U VOJSCI KO MUŠKARAC U KUHINJI !

Глупост још једна. Шта мислиш, зашто емисије о кувању на ТВ-у воде већином мушкарци? :)
Ја сам бољи кувар од већине жена које знам. Мој ћале је бољи кувар од моје кеве.

Plaćeništvo vodi u propast još od Kartagine i punskog rata, a možda i ranije.

Уф, уф... :)

Војне активности треба да буду ослобођене националистичких идеала и других суманутих идеја које само воде у пропаст.

Е дај бре Џими, сад си га стварно претерао. Па ти сад да избије неки рат и да нас окупира други народ, ти не би узео пушку да браниш жене и децу и домовину него би чекао да ти неко плати за то?

Ne mora da znači, ne hodaš ti na treninzima po 30 km. I fudbaler prođe sve omladinske škole, što ne znači da je spreman da igra za seniore. Ne uvek :)