Prijava

Lololo a o čemu je tema, mrzi me da čitam četiri i po strane?

Mara uči osnove biciklizma.

Ја знам да возим бицикл.

Aha...šta je ovo koji mandrk, đe nestadoše tri strane?!

Данас имам испит па не пратим, од сутра крећем. Навијам за браћу Шлек и Винокурова ако вози. Контадор циган дабогда сломио врат на првој кривини!

Zašto se jebeno gore skrljaju nego motociklisti kad nalete na džombu?

Vozi ti niz brdo 90 km/h, na gumama tanjim od kurtona, paš vidiš kako ćeš da se skrljaš :D

Mlato: Vinokurov vozi. Tuj je.

Ono govno ide 90 na sat? Jebo te, ja tolko nisam ni autom išao.

Е онда навијам за њега. Може он да помрси рачуне ако се не надрогира па га избаце.
А у овим равничарским етапама типујем на "малог дебелог" Кевендиша. Тата за спринт.

Ono govno ide 90 na sat?

Иде низбрдо. Јебига, низбрдо се и говно котрља.

Jeben je to sport. Ja misio rokaju svako za sebe pa kud koji mili moji.. Al mi je smor da gledam kao i vecinu tih auto-moto-biciklo disciplina.. I nikad mi nije bilo jasno kako neka Belgijska stampa posveti 6 strana Biciklizmu a jednu sportsku za sve ostale sportove...

Ima li gejeva među njima? Imaju li hemoroide veće od nas nolajfera?

kako ja ne znam za ovu temu aaaaaaaaaaa!!!
gledam i tur i djiro i vueltu!
za kontadora navijao...a onda cuo za ovaj incident sa dopingom...

GO ASTANA111!

Slušaj Maro, to što oni guzlaju čoporativno to je zato da slome otpor vazduha glavnom pulenu na kojeg su svi potajno ljubomorni al jebaji ga, oni su disciplinovani a ne k'o Flojd u Nacionalnoj klasi koji je rekao NE takovim rabotama zarad dobrobiti kluba.
E sad oni ga takođe štite od nedajbože Italijana koji štap znaju zabiti međ' točkove i eto krljotine, žuta majica neće više žuta biti jer će crven krvca njome liti.

Zapaćo, onda se koljemo oko Šleka i Kontadora :)
Dobro je da gledaš tur, da ispemujemo ONE malo :)
Aurora, ne skrnavi mi temu, jebem te :) Ne zalazim u to ko je gej, a ko nije.
Volim da gledam tur, jer su predeli fenomenalni, komentatori odlični, brdske trke za divljenje....
Jedino ne volim hronometar. To me smara.

postujem sleka...
meni su posebno interesantni sprinteri oni...posebno kevendis.

edit...maro, pa sve je objasnio mlata...zna se ko je prvi u timu. kao u f1 kad je barikelo propustao shumija.

Edit, Zapaćo....znam da je Mlata sve objasnio :) Pa ja sam i otvorila temu da mi neko objasni pravila. Fora je što sad gledam trku drugačije i jasnije. Povezujem šta je rekao, sa onim što gledam :P

Gilbert wins first stage of 2011 Tour de France, late crash delays Contador

Kadel Evans drugi, Hušovd treći
Kontador 89.
Šlek 33.
Njih su sjebali tuđi padovi. Ko jebe Kontadora. Alah je dosta biJo uz njega. Tako je zbog spadanja lanca, uzneo Šleku tur prošle godine.
Sad bi bilo lepo da ne dostigne prednos koju je Šlek stekao, i tako :D

Završnica trke
http://www.youtube.com/watch?v=n4SL8YqFGQg

Najgluplje grupno padanje ikad. Ovi optužuju lika iz publike da je gurnuo biciklistu, a ja nekako po snimku vidim da je bilo obrnuto.

http://www.youtube.com/watch?v=VfWotphjMC0

Au, ja sam imao loše predrasude prema biciklizmu, to meni bio ogavan sport...uostalom kao i svaki taj auto-moto. F1 ne razumem, ali mogu da kažem da sam zahvaljujući ovoj temi bogatiji za još jedno znanje sa kojim mogu da se kurčim pred ostalom rajom.

Sećam se samo da više ne voze Trku Srbije kroz Vranje jer Mire nije asfaltirao ulicu Bore Stankovića pa onda ovi silni Kontadori se razbiju po onim kockama, ja ne znam ...jel imaju oni muda uopšte...čuo sam da im seku muda da bi mogli nekako da zajanu ono sedište ili šta li?