Prijava

Zanima me sta vi mislite o tome sto diskriminisu nas zdrave. Evo vam nekoliko primera iz licnog iskustva.

Neke kompanije su prisiljene da zaposle invalide a mene su odma odjebali kad sam se prijavio za poso direktora svetske banke.

Neki mali retardirani oce da upozna ronalda i to mu se odma ispuni a svima puca kurac kad ja ocu da upoznam tayler cole i da e oprcam

Nekom bolesnom treba 200 iljada evra za operaciju i u akciji prikupljanja para za operaciju svi daju pare a kad ja napravim akciju u kojoj razim des iljada evra kako bi otiso na havaje i jebo tamo i bio nekoliko dana drogiran i pijan nece cak ni keva da prilozi.

Zasto je bre tako, pa nisam ja kriv sto sam rodjen zdrav

Ja ne mogu da vjerujem da nailazim na ovakvo nerazumijevanje i diskriminaciju od okoline.

ovo je pregenijalno. PRAVDA ZA ZDRAVE!

Hahahahah....Ova tema je jebala vek. Narocito ovaj deo

Neke kompanije su prisiljene da zaposle invalide a mene su odma odjebali kad sam se prijavio za poso direktora svetske banke.

Odbanujte seljaka za dobrobit Vukajlije!!!467

banovase te zato sto si zdrav, bolesnoga ne bi banovali!!!2222

Odbanujte seljaka za dobrobit Vukajlije!!!467

+1

Jadan covek.Suza mi posla...

Bioshocker
Ali, objasnio je...

Objasnjavao bi on i dalje, ali modovi nemaju osecaja za kvalitetan humor.

ipak ja mislim da on nije bas sasvim zdrav, ako me razumete :)

Šteta što ne otvorismo kafanu. Vlatko, obanuj ga, lolo!

Nisam u toku za tu kafanu, ali stvarno šteta.

Ja bi ga odbanovao, ali pojma nemam šta je zasrao :) Skratiću mu ban kad ostali moderatori spavaju :)

Tulume, bar sam mu skinuo hejt, iako pojma nemam kad je bio. Neki lik ga počastio sa minusima na petinu definicija.

Ja bi ga odbanovao, ali pojma nemam šta je zasrao :) Skratiću mu ban kad ostali moderatori spavaju :)

Види га влајко, већ се просилио. :)

Ja u svojoj kolekciji imam seljakovih komentara, vecina pokupljena sa teme omiljeni komentari i postovi.

Seljak je predvidio ovu situaciju

Eo ja predlazem da banovanom u onom opisu zbog cega e banovan stoi i nadimak moderatora koi e banovo tako da banovani zna kome treba da jebe mater.

Ovo dobro dodje i moderatorima jer im tad majke nece ispastati zbog njihovih kolega jer ce banovani tad psovati ovako "(ovde dodje nik moderatora ) jebem ti mater" umesto do sad opste poznatog "moderatori jebem vam mater"

p.s. bilo bi idealno i kad bi pisala adresa moderatora jer sam se bacio u biznis prodavanja pismo bombi

Mislim da nekom moderatoru ide nakurac, pa ga banuje po mjesec dana takoreći nizašto, što je, da bidnem blag, pederski. Seljak je car! AJMO ODBAN!!!

Možda čak i Džimiju ide nakurac, sad se sjetih ovog,što je okarakterisano kao spem (niđe veze, pa sad bi po tom pravilu sva Vukajlija mogla biti ladno banovana), tad je, mislim, banovan na više dana...

EDIT : 10 dana! O_o http://vukajlija.com/forum/teme/7618-informacije-o-banovanim-korisnicima-sajta?strana=69#post_823191