Prijava

ken rid maj, ken rid maj, no ju ken rid maj poker fejs

papapapa poka fejs papa pokafejs

Ma nije kupio pozajmio od zene

Bezi majmune iznerviraces me stvarno cu doci da te izbijem(ovo da lakse razumes)

setio sam se jedne pesme nisam je cuo odavno a bila je poznata.ne znam ni iz kog je perioda ta pesma znam da nije mnogo matora.dens muzika, nesto poput benasija, peva neka zena, samo nekoliko reci ponavlja ne secam se ni jedne ali kao da kaze:vaj em ti kolchaaa, kolchaaa i onda ide muzika slizna zvizduku.ovo kolcha rasteze.kao da kaze colture/samo tih nekoliko reci ponavlja

Milorad Šabić-Kraljevo.

Zdravo drugari, naravno da znam koja je ovo pesma, ali me interesuje ko je vokal koji se javlja u prelazu izmedju cetvrte i pete sekunde?
https://www.youtube.com/watch?v=oIgi8cd2mrQ

Haha sta je ovo dere se neko

Kad smo kod baje inace, cuo sam da ako uzmes baju da ti peva ide ceo paket uz to, ima lik svoj ketering i sve to, fazon stolice donosi svoje, naravno naplati ceo paket

tebi brate stvarno može da se poturi bilo kakva priča, uopšte me ne čudi da ti je ortakova priča za dojavu za Romu delovala sasvim uverljivo :D

Hahaha ovo je iz prve ruke brt

Zanima me koja je ovo pjesma, ima mali instrumental na kraju piesme. Limeni duvački instrument, ide ovako: Pa nam pam (pauza od osmine takta) parararaaaaaaaam (pauza od osmine takta) pa nam pam pararammmmm ×4

Sve sto znam o ovoj pesmi je da je slika koja izlazi na jutjubu neka plaza, plavetnilo, posto je moj saradnik bio prislonio telefon kad je isla ta pesma na tdi ili s4 ili slicnoj mtv frekvenciji. Na sazamu je iskocila ta slika i ime pesme, nisam koristio shazam ali mislim da odma poveze na yt. Pesma ima mozda 5 godina, samo instrumental, elektronski obradjen zicani instrument, nostalgican zvuk. Mislim da je pisalo da je remix ili obrada a ime mozda sadrzi dream ili neku tako rec u sebi. Siguran sam da je naslov dve reci.