Prijava

Ti kad potenciraš gejeve,ti tako ljudima bodeš oči i oni počinju da obraćaju pažnju.A da se to toliko ne potencira,ne bi bilo nikakvih problema.

a što otvoriste novu temu kad je ovo u dukatlije moglo da se zavuče, ako me razumete. ionako smoriše sa ciganima i židovima :D

a zašto je tako?
zato što je ovo društvo seksističko i šovinističko. mamu li im jebem. ozbiljna sam.

Kristina, gej aktivistkinja + feministkinja, ima li grđe kombinacije O.o

Не видим зашто би то значило да гласачи воле лезбејке, а мрзе педере (мада вероватно јесте тако). Просечан налог на овом сајту је приглупи мушкарац испод 20 година који кликће на плус чим види добру пичку на постеру, ма колико постер био глуп. Зато онај други има бољи однос гласова. Незанимљив је, ал има риба на њему. Онај први је само незанимљив. Не ради се толико о томе да воле женске, а мрзе мушке хомосексуалце, колико о томе да воле жене, а не воле мушкарце.

ee petre, petre.. blago onom ko sa mnom izdrži duže od pola sata.. :)

Master of Sarma 2
Za Dzimija:
Zasto je to cudno?Zasto ne bih mogao da mrzim nesto,da ne postoji neki drugi razlog za to(mala kita,strah za bulju i slicno).JEdnostavno,mrznja jer mi je tako nesto ogavno.Zasto automatski pretpostaviti da ja imam seksualne probleme,strahove i sta li sve vec zato sto mrzim pedere?

jer Dzimi tako kaze!!

КОЕ ОД БОХОРА НАПРАВИО АУТОРА СА МРДАЉОМ?
ОПТУЖУЕМ КОМЕНТАТОРЕ ЗА НЕКРОПОСТОВАЊЕ И МРЂУСОБНО УПРАЖЊАВАЊЕ ОРАЛНОГ СЕКСХА.
ДА СЕ ВОХОРУ ВРАТИ ПАЛАЦ НА ПРОФИЛ!

ТАКО ЈЕ

ПОСКИДАЋУ МУ ОДАБРАНЕ КАД СЕ НАКАНИМ ЈЕР ЈЕ ЦЕО САЈТ УПОЗНАТ СА ТИМ КАКО ЈЕ ДОШАО ДО ЊИХ!

ЈЕСТЕ, ЈЕСТЕ, ТАКОЕ. А НЕКИ УВАЖЕНИ АУТОРИ НПР. МОЈ ДУПЛИ НЕ МОЖЕ ДА ДОБИЈЕ ЈЕДНУ ОДАБРАНУ ДА МОЖЕ ДУЂЕ У БИРЦУЗ.
И ВОСОВЦИ СУ ПЕДЕРИ. ОНИ СУ ДИВАЦ ИЗ СЈЕНЕ.

Zašto ja imam samo palac na definicije?!

Боље имати палац на дефиницијама него у буљи. - древна кинеска пословица

Степен блискости на медаљу у буљу

Riho, džaba posti onaj koji psuje u mjesecu Ramazana, suzdrži se.

Ели ово прозивка на наци основи

Jok brate, sve se uzdam pozvaćeš me na iftar kad bude janjetina i burečike, al' čini se džaba :)

За то морам бити муслим :(
ја дам будиста има 20 дана

- Ignorišete Strajizmove definicije
- Riha samočestitao rođendan, vi ništa
http://findmuck.files.wordpress.com/2011/11/forever-alone-birthday.jpg
Its not fer :(

ја дам будиста има 20 дана

Opa, pa tek onda ne smeš psovati, trolovati i vređati. :)