Prijava

Naravno da je najveća sramota za muškarca da oženi curu koja je prije njega bila sa drugim muškarcem. BILO I BIĆE.
A ovi što se do 30 godina nisu oženili pa sad moraju ženiti kurveštije koje niko nije htio pa su ostale, će se vjerojatno složiti sa kurvama (istim tim pomenutim) da je sasvim nebitna stvar ako se žena jebala sa mnogo likova.

To je to.. Najbolje, ako ikako moze, da niko ne cacka prije tebe.. Dac d drim!

Ja sam bio dve I po godine sa devojkom koja mi je dala tek posle dve godine...a za tih pola godine pre raskida mi je dala mozda 7 puta....al sam saznao da je moj drug jebao od pocetka veze....sve zene su kurve najvece

LOOOL brate, da imaš imalo iskustva sa ribama znao bi osnovni red, a to je da drkanje ide prije seksa kao archivment svake cure, a za pušenje je već opcionalni quest. Mnoge izdrkaju mnogo kurčeva pre nego što daju pičke.

Da sam zensko, ne bih kurac u usta stavio/la, a da pre toga nisam picke dao/la. Sto da skrnavim usne, a cuvam picku za nekog ko ce svejedno da je razjebe... A to za drkanje je ok, ali vis emi je ok ako riba nekom liku izdrka par puta i onda ili je to to ili mu da picke, ali da npr. izdrka samo jednom i kao to je to, ne ide mi u glavu, ocu zenske da se oglase po tom pitanju!!! :)

Sta bi ti da cujes od "zenskih"?
Ako kazu da rade to prije jebanja, oces se osjecati bolje? Ne cackaj mecku.. ;-)

Ma mene zanima zasto to rade pre davanja picoke. :P

Моја садашња цура личи на Натали Портман тако да боли ме курац најискреније са колико њих је била пре мене лол

још ако га пуши ко натали...

Нисам видео и немогу да коментаришем, ал капирам да је тако

Ne znam zasto ali kapiram da se Natali Portman lose jebe. Manijace, nasao si bolju, lololo.

Bolje da je sa što više bila, svašta se korisno nauči u kontaktu sa drugim ljudima.

Натали Портман се не јебе, са њом се води љубав

Da sam zensko, ne bih kurac u usta stavio/la, a da pre toga nisam picke dao/la. Sto da skrnavim usne, a cuvam picku za nekog ko ce svejedno da je razjebe...

Тако некако. Субјективно, мислим да је блајвање бар што се тиче жемскиња, интимнија ствар од самог чина коитуса. Што из прича, што из искуства

оседлате ли коња пре него што уђе у шталу?

E, a jednoj ribi sam bio deseti i boleo me je kurac. Jebemti psihu...

Kad si deseti trudiš se da je otkineš od kurca da vidi šta je sve propustila. Vedrije morate gledati na stvari i vaditi samo najbolje.

Znam likusu koju je ocuh jebao, a mogla je da bira u usta ili u picku, i nije htela da da usta. Ali placao joj je. Ok, ona je lik iz romana ali svejedno, ZNAM JE! :P

Тако некако. Субјективно, мислим да је блајвање бар што се тиче жемскиња, интимнија ствар од самог чина коитуса. Што из прича, што из искуства

то сам и ја мислио док ми се пре пар година није десило да ми је риба пушила фазон 2 сата после упознавања са све свршом по фаци ал није дала чку па бог! иако смо били цирке и у заносу свом том, чак је и децидирано рекла нешто типа - џаба ме смараш и ваташ доле, то више не радим. дакле она је донела у једном тренутку свог живота одлуку да све може сем креса за једну ноћ. после сам морао једно пешес пута да излазим са њом и водам је по кафићима, што је трајало једно 2, 3 недеље не би ли се креснули.
не знам, мени је као мушкарцу тотално нелогично како петоминутно пијано спајање кукова са све кондомом може да буде интимније и теже за прихватити него стављање нечега у уста што је било окупано пре пола дана а до тад се знојило у гаћама и пишало 100 пута.

стављање нечега у уста што је било окупано пре пола дана а до тад се знојило у гаћама и пишало 100 пу

ту је ацикловир.

hahaha somi lepo objasnio