Prijava

Letnje utočište vozača crnih mečki iz Beograda i Novog Sada...

Obično kad se šetam svojim majušnim mestom, vidim devojčice kako se igraju iz parka, kako se raduju zato što su prvi put videli maslačak, belu radu, karanfili, pa ja njih prosto obožavam.... I tako to.

Inače, Vrnjačka Banja je dobila naziv po selu Vrnjci ( logično ), koje se nalazi uz magistralu M-5 Čačak - Pojate. Vrnjci su poznati po Vodi Vrnjci, koja se flašira, jelte, u Vrnjcima.

Inače Vrnjačka Banja ima raznovrstan letnji program. Od 1. do 3. jula je Beer Fest, 2. po redu, a sredinom jula je i ''Vrnjački Karneval'', jebem li ga koji po redu. Mislim da je 8. ; Inače, ovo malo mesto ima 15.000 žitelja i boli nas kurac za sve. Ako imate para, poželjni ste, ako nemate, bolje ne dolazite. Cene su gore nego u Knez Mihajlovoj. Sve što je lepo u Banji, ili je donacija od Japana, ili od Amera ( !? ).

Ako hoćete da orgijate, imate park čija je površina oko 5km ( gde je na kvadrat? ). Slobodno možete da zauzmete klupu i da obavite to što imate sa curom/ženom, uglavnom od 7 do 107. Niko neće da vas jebe ni 2%. Navikli smo.

Uostalom, ako oćete da kupite neki stan, oko 2.000 do 3.500 košta kvadrat. Jeftino, zar ne?

Uostalom, ako pravite neki skup, Vrnjačka Banja je odlično mesto, zato što se nalazi u podnožiju planine Goč, koja je veoma popularna za izlete.

Posetite nas, uverite zašto smo najskuplji i najgori.

Е баш нећемо.

Bio, video, jebao... Odlično! Doći ću opet!

Је л' у овом парку што га спомену?

Baš sam planirao neki izletić sutradan.

Kako prejak oglas. Ja bih došao, ali nemam potrebne uslove da bi bio dobrodošao.

Baš sam planirao neki izletić sutradan.

Карневал? :)

Карневал? :)

Ja sam iz Vrnjačke banje, pa na karnevalu nisam bio!

Ne vidim razlog da se neko ko živi dalje od Trstenika cima da dođe u banju za karneval1

Ја сам из Крушевца, и био сам код друга у Бањи од 12. до 15. Какав карневал, какви курци-палци, људи као да дошли на сахрану. Једино ме је концерт Кербера одушевио, људи су покидали. Остало је углавном њесра.

Карневал? :)

Da vidim i ja to čudo. :)

Da vidim i ja to čudo. :)

Ништа посебно. Ако очекујеш много, разочараћеш се.

Karnjeval je dobar da se otruješ od jegera po sedamdeset dinara kada je žurka na letnjoj pozornici. A i panduri ne smaraju tako da možeš da se zajebavaš.

Ја бежао од тог јегера ко ђаво од крста. Шта знам какву дрогу стављају у то.

Jok bre, oridžinal. I promoterke malo normalnije nego inače, jedna se zvala Sandra i pokazivala mi slike sa venčanja.

I promoterke malo normalnije nego inače

У то баш нисам сигуран, мој ортак скоро па је смувао једну, кад она почела да плаче и да прича о некој другарици која је умрла. Јад.

Za malo da juče dođem tamo, al jebiga.
Nisam bio već jedno 10 - 15 godina, već sam i zaboravio kako je tamo.

Za malo da juče dođem tamo, al jebiga.
Nisam bio već jedno 10 - 15 godina, već sam i zaboravio kako je tamo.

Nisam ja bio celu godinu :D Verovatno jedna od najboljih odluka u mom životu...