Prijava

Naziv sam pokupio sa nekih drugih sajtova na kojima sam registrovan. Stvar je jednostavna, kada se ulogujemo na Vukajliju da imamo opciju da biramo da li želimo da se na profilu vidi da li smo aktivni.
Konkretno mislim na: Poslednja aktivnost:malopre/pre 2 min/pre sat vremena...
Dakle, želim da budem na sajtu, ocenjujem itd. ali možda ne želim da svi vide da sam tu.
Ima li šanse da se tako nešto sredi.

Mogao bi ponekad i da se izloguješ. :)

A što je bitno da se zna jesi li ili nisi aktivan? Ja to ne gledam uopšte.

Muva Straja neke cave, pa ga smorilo da im odgovara na PVT.

Mogao bi ponekad i da se izloguješ. :)

Lepo ti rekao covek :D

Slažem se s Džankijem, protiv.

gamby
Mogao bi ponekad i da se izloguješ. :)

:) Pa mogu, ali onda ne mogu da ocenim ništa, a čemu posmatranje situacije iz off-a, meni bar smeta kad sam već registovani član.

Muva Straja neke cave, pa ga smorilo da im odgovara na PVT.

Između ostalog. :)
Vi koji ste protiv (a i ako neko bude za) neka obrazloži.

Ja sam ZA.
Zato što me jebeno moja djevojka uhodi, čak i na vukajliji, kapiram da će vidjeti i ovo što ću napisati ali kogajebe. I želim da misli da spavam.

Naziv sam pokupio sa nekih drugih sajtova na kojima sam registrovan.

Страјо јел ово са Њареза? :))

Страјо, кифлу ниси добио само зато што смо раја :)

Mislim da je sa Rapidserbia ili tako nešto, ne mogu da tvdrim. :)

da, to ima na mnogim sajtovima, alo to na tim sajtovima ima svrhu, ovde ne vidim poentu toga

Страјо, кифлу ниси добио само зато што смо раја :)

Cenim to :))

Bolje bi bilo da razmišljate o uvođenju mogućnosti da autor blokira neželjene osobe.

Ево ја ћу да образложим: зато што би тако могао да ставиш да никад ниси онлајн, последња активност пре три месеца и опција да видиш нечију последњу активност би потпуно изгубила смисао јер не би никад знао је ли лажна или није. Онда би требало да се уведе да буде само да ли си онлајн или ниси а пошто и то можда није истина, нашли бисмо се на врло несигурном терену :) Како да знаш ком модератору да се обратиш, ако сви ставе да нису онлајн? Никад не би знао да ли те неко кулира или не и све у свему било би много више фолирања а и овако га је много. Која је уопште поента тога, да оцењујеш дефиниције да те нико не види, баш корисно.

Protiv, apsolutno i potpuno nepotrebno. čak ni ti nemoš da budeš toliko seljebriti da krenu da te smaraju fanovi preko pevetea čim uđeš na vukajliju.

Ja sam za. Elem, kako planirate da čovek ocenjuje ako se izloguje, kao što je napisao u uvodnom postu.
Bravo pametnjakovići.

Hahahaha Hujo, nisi valjda ozbiljno shvatio da me smaraju i da sam popularan? :D

U pravu je Zmia. Protiv.