Prijava

ПАНДАН ЈЕ ВЕЧАН ДОК МУ ЈЕ ЂЕМБЕЛИ ВЕРАН!

Чеву синак, не величам ја Цару овде као што ти тврдиш. Пандан није Цара, утуви то у главу, а и реално много си се примио децхко :)

Nije govno, no se pas posr'o.
A primio se jesam, ja sam inace najveca lozana ovde, to je svima poznato.
Veca sam lozana cak i od vas koji ga bacate na lika koji vas je nalozio na neke gluposti koje su samo njemu bile zanimljive. Cak vas je nalozio i da su vama zanimljive, svih 10-15 koliko vas ima.

Ovaj sajt ima malo vise posetilaca od toga. Najtuznije je sto vi mislite da ste toliko kul, da ne shvatate koji ste bilderi i smaraci u ocima ostatka foruma.

I na kraju, sta je on to imao protiv modova? Jel smo ga jednom pomilovali? Jesmo. Jel nekome skacemo po kicmi? Ne skacemo. Cak i kada skacemo, to su 99% puta dijabole poput Care. Cak i kad nisu - pa i sam kazes da je ovo zajebancija. Nemoj toliko da se sekiras.

NE ZNASX SA KIM SE KACXISX, DECXKO!!! :D:D:D

Удри Вуче гази Вуче чика Вукмир снима!Гази по заблудном панданијом ....
Панда је курац!Пандан је умро!Арчер га је надживео и увек ће бити класа у односу на њега!Мало нас је али смо ми олд скул тру кволити мадафакерс ..... панданија је само неки несхватљиви гнусни изрод који цеди гној и пише ВЕЛИКИМ СЛОВИМА ДА БУДЕ УОЧЉИВ!Паћеник .....

Буди Арчер , јеби квалитетно!

http://www.cartertown.com/images/Knives/Rambo/RIIIMovieBow.jpg