Prijava

Лемаја ме сад подсјети са једном реченицом на ово.
Што бисте урадили другачије да вам је садашња памет, а да имате година као прије некад кад сте требали да урадите то нешто?

Svašta, sve greške, pa čak i one najmanje bih ispravio, odnosno, uradio bih sve kako treba, jer bih znao ishod situacije ili tako to.

Potpisujem Đembelog...

makar bih probala da upišem glumu. napustila bih onaj fakultet koji sam studirala (i jebiga, završila) i probala da upišem nešto što zaista želim. otišla bih u inostranstvo da radim kao dadilja ili tako nešto.... ne bih dopuštala određenim ljudima da se prema emni ponbnašaju onako kako su se ponašali... mnogo toga bih drugačije. manje bih se plašila života... .... ok, idem sada da se ubijem....

- Уписао бих се у музичку школу са 7-8 година, био сам глуп кад ме кева терала, а ја нисам хтео.
- Пустио бих косу почетком основне школе и тако фурао до краја средње.
- Више бих читао добре књиге, а мање шит књиге.
- Више бих учио за време средње школе.
- Професорки српског бих дао привилегију да ми облајви док је још млада, касно сам схватио да је била хоћна. Сад је ем оматорила, ем ја нисам доступан.

Сетићу се, има још гомиле ствари.

- Уписао бих се у музичку школу са 7-8 година, био сам глуп кад ме кева терала, а ја нисам хтео.

I mene terali, a nisam hteo, bilo mi gejasto :)

- Уписао бих се у музичку школу са 7-8 година, био сам глуп кад ме кева терала, а ја нисам хтео.
I mene terali, a nisam hteo, bilo mi gejasto :)

A mene jos na gitaru hteli da stave...

Samo bi nastavio sa karateom i ne bi dozvolio jednom treneru da me nagovori da pređem na košarku. Baš sam gotivio karate.

Ne bih nista menjao, ovako mi je sve potaman.

Ја бих ишла на фолклор.

Ја бих ишла на фолклор.

To има смисла, иако је тотално геј.

E folklor je sit za telo. Nabijes kolena do zemlje, gore nego Hajle-Gabri-Selasije. Plivanje je keva za folklor. Meditacija puta 1000, a vezbas u prakticno bestezinskom stanju.

Malo bih potkresala brke...

Ја бих рецимо овако:

- Рекао Рајки да ме упише у музичку од малих ногу. (Није никад знала да ја волим гитару иначе би ме уписала)
- Не бих био лучоноша у основној.
- Не бих престајао са кошарком.
- Наћера' бих себе да имам радне навике (слагање одјеће, склањање исте за прање, небацање чарапа по соби, учење, читање...(што, јелте могу и сад, али оно...))
- Био бих јако безобразан према гњидама од особа, укључујући и ђевојке.

Има сигурно још, сјетићу се...

-Ozbiljnije bih se posvetio plivanju, i dalje treniram, ali propo sam.
-Upisao bih muizičku, naravski.
-ne bi ga drka' rped roditeljima pre osnovne

Ja bih recimo mozda manje cepao soni. To je bas ono nekvalitetno gubljenje vremena.

Регистровао бих се 2007. на Вукајлију.

Регистровао бих се 2007. на Вукајлију.

E vidiš, ja sam to uradio, nije nešto posebno :)