Prijava

Dakle da ne odugovlačim sa pričom koju ste valjano razglabali na prvih 7 strana onog bojkota...

Pošto vidim da je javnost nezadovoljna moderatorima, i njihovom funkcijom, hteo bih kajzenu da predložim par reformi.

Reforme bi mogle da budu izvedene u par koraka za početak, a onda kako se razvija situacija-tako da se postepeno menja u skladu sa javnim mnjenjem i upravom (kaizenom a ne njim i upravnim odborom tj modovim)

1. Smena svih moderatora;
2. Uvođenje trojice global moderatora, sa pravima sadašnjih moderatora;
3. Uvođenje moderatora po forumima (razno, kultura, upoznavanje itd) sa pravima skladnim njihovim funkcijama. ( brisanje postova, lock tema, brisanje tema i sve to u okviru njihovog foruma);
4. Okupljanje grupe autora koji bi činili neku vrstu "skupštine" koja bi kontrolisala rad moderatora i vršila raport kaizenu.

Eto toliko za početak.

Molim moderatore da se ne osećaju prozvanim, ovo nije ništa lično, već je to neki utisak koje je javno mnjenje ostavilo na mene.

Takođe molim admina da ovo ozbiljno uzme u obzir radi svog sajta i njegovim posetilaca. Jer dobra reč se čuje daleko, a loša još dalje!

КАКО ДА СЕ НЕ ОСЕТИМ ПРОЗВАНИМ КАД ХОЋЕШ ДА МЕ СМЕНИШ?
ЈЕ Л' ТО У РЕДУ, КАЖИ ТИ МЕНИ?

Da al' ima problem sa tom idejom...
Ko će to sve da radi ?

ja shvatam da ste vi radili kao konji za ovaj sajt, i zaista cenim vaš trud. Daleko od toga da ne cenim. Mislim da ste radili sjajan posao do pre par meseci. Ali ako si zaista dobar moderator, kladim se da će kaizen to primetiti i staviti te kao global moderatora. Ja sam samo rekao ono što mnogi misle.

@triša pa kaizen ko drugi?

Moje mišljenje ide ovako:

1. Smena svih moderatora;

Ništa to neće pomoći, kad dobiješ moć, kreneš da gledaš svoju guzicu, govorim uopšteno. To ide u nedogled, kad dođu novi sraće i po njima kao što seru i po ovima.

2. Uvođenje trojice global moderatora, sa pravima sadašnjih moderatora;

:fejspalm: Nedovoljno.

3. Uvođenje moderatora po forumima (razno, kultura, upoznavanje itd) sa pravima skladnim njihovim funkcijama. ( brisanje postova, lock tema, brisanje tema i sve to u okviru njihovog foruma);

Kod svakog moda je drugačiji kriterijum za bilo šta, pa tako i forum. Nema potrebe da sa to uvodi.

4. Okupljanje grupe autora koji bi činili neku vrstu "skupštine" koja bi kontrolisala rad moderatora i vršila raport kaizenu.

Hahahahahahahahaha, hell no. Ne možeš narodu nikad udovoljiti, svako ima svoje mišljenje i svaka osoba je drugačija, uvek će biti kenjanja.

E, prijatelju. Ja sam ti temu prebacio u predloge, a pošto si ktitor, mogao si ovo da pitaš kaizena na Ktitor podforfumu, a ne da ovde juriš publicitet koji će se završiti spemom.

А да ми липо ништа не дирамо?

hvala. Evo, ovo je primer dobro urađenog moderatorskog posla :D

fora je da narod vidi, ali možeš i da prebaciš u ktitore...

E da, ovo može za lock zbog ovoga:

kaizen
Za postere i definicije planiram angažovanje nekih 100 ljudi - polumoderatora koji će biti zaduženi samo za sadržaj.

ne može dok se ne dođe do nekog konkretnog i obostranog dogovora... To je valjda ok...

Sylar011 - fora je da se narod složi oko nekog predloga (NEMOGUĆE) i da ne spemuje po temi (NEMOGUĆE na kubni) , eto, da znaš ;)

1. Smena svih moderatora;

Prvo pa muško. Ti autori su ipak predloženi i izabrani na tu funkciju na osnovu nekog kriterijuma. Narod ih je izabrao. PROTIV!

Sti lud? :)

Korleone
E, prijatelju. Ja sam ti temu prebacio u predloge

Ovo je za igre.

Sylar011 - fora je da se narod složi oko nekog predloga (NEMOGUĆE) i da ne spemuje po temi (NEMOGUĆE na kubni) , eto, da znaš ;)

Корле, не спрдај се, одакле ти то...

Stefane, demokratija na delu :)

A malo mi je jadno da autoru linkujem njegovu definiciju, hoće neko drugi to da uradi?

Kao što rekoh....

lock