Prijava

Odo igrati igricu. Sajt je kurac.

Skinuo Saints Row The Third, kida igra. Nešto u fazonu kao GTA samo ti ne trebaju šifre. Kao GTA na kokainu, spidu i heroinu u isto vreme. Uletiš u vojnu bazu, sprintaš i klikneš f, jebeš kevu vojniku, odmah do njegovog kolege klikneš e i koristiš ga kao ljudski štit i porokaš sve okolo tetejcem. Jedino što mi se ne sviđa što ako voziš poršea trista kroz centar i zvizneš murjaka na morotu koji se kreće pedesetak u suprotnom smeru (što znaš zvizneš ga pri brzini od oko 350 na sat) on neće pasti sa motora. Samo jednom sam lika oborio sa motora.

što znaš zvizneš ga pri brzini od oko 350 na sat) on neće pasti sa motora

Jebiga sine, i on je na koksu

Браћа шнајдери можеш да играш с пајташима онлајн па да се крљате на раскрсници или да се тркате с колима МАТОРИ ЗНАШ КОЕ ЛУДИЛО!?

Samo jednom sam lika oborio sa motora.

Матори неки ни то не успеју...

Zaboravio sam da napomenem da je igra toliko bolesna da posloji mogućnost da udaraš ljude vibratorom od metar.

toliko bolesna

vibratorom

Ех шта је људима данас болесно, У Моје Време™ смо запишавали мртве баке и користили мачке као пригушивач у Посталу. И мачке буду живе када их скинеш са пушке. Е то је болесно.

ahahahah jebeni Postal, kad se sjetim koja bolest

AHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHA Postal dvica legenda boleština... Pišaš na samog sebe (Njutn mu jebao kevu gravitacijom) da ugasiš vatru...

Sviđa mi se elemenat feniska
lijepa simbolika

Inače uradili novu grafiku za farenhajt ne vidi se baš al igra je iz 2005 i jedna od boljih koje sam igrao
Ko nije igrao nek proba
https://www.fahrenheit-game.com/?utm_source=CBSi&utm_medium=PC&utm_campaign=Fahrenheit%3Fage-verified%3D58efe85fce?age-verified=58efe85fce

Nemojte skidati igre sa torenata, kupite ih legalno, pomozite idejne tvorce, budite dobri hrišćani, ne kradite, ne lažite.

Nije lepo da se tako obraćaš nekome, stvarno nije lepo, kako su te to roditelji vaspitali, zašto si tako bezorbazan dečkić?

Icewind Dale 2
Gothic 2 (uprkos tome sto ima pun kurac gliceva, <3)

Skinuo AC3 i AC IV pa malo da se odmori duša nakon ispitnog roka

Dajte mi link za download goat simulator

Beaho sam to pre skinuo i trazilo fazon
moras imati strajiu verziju instaliranu