Prijava

Dajte neku malu igricu,ali mora mnogo da jebe, nesto u fazonu Neighbours From Hell, Prison Architecht i slicno. Imam u kompu 10 dobrih, velikih igrica koje nikako da se nakanim da instaliram i igra, tako da mi treba nesto da ubijem vreme...

The Wolf among us

da ne zna neko kako se zove igrica u kojoj si ti kao neki majmuncovek neki primitivac kao i nalaziš se zatvoren u kafezu i to u nekom laboratorijskom kompleksu i onda se oslobodiš i pokolješ ih valjda sve(naučnike) pa trebaš da pobegneš

igra ima sigutrno 10 godina, možda i više a gejmplej je kao recimo GTA san andreas

Nije to igrica, to ti se redovno desava kad ne popijes lekove i pobegnes preko dvorista iz Palmoticeve.

A kad se pogleda, koja pa igrica nije retardirana? Negde ubijas zombije, negde vozis trke, negde pucas na ljude, negde pravis vojsku, tako i ovde, radis sta oces dok se ne smoris.

Ja trenutno kopam ko lud, da nabavim dovoljno resursa za neko velelepno zdanje, naucio sam da pravim kamin, a sad me zaintrigira ono sa prekidacima, nagaznim minama i slicno.
A ponajvise bih voleo da pikam sa jos nekim u svom svetu.
AL ne vredi, odgledao sam milion klipova na yt, pratio sve korake, al i dalje ne moze.

U ja sam picvajz pravio kad sam naucio kako da radim sa redstone-om. Mnogo mi bilo lepo da pravim vrata ogromna sa klipovima itd i onda da mogu da se zakljucavaju i to. Nekad mi treba i 3 sata da odraidim ono umrezavanje, zna jako jebeno da bude...

FTL (Faster than light). Ne može manje od toga

A jooj kolko glupo deluje igrica.

The Wolf among us

Znam za to, skontao sam da je pola Vuke navuceno na tu igricu, ali sta znam, ne svidja mi se nesto...

kako sinđo jbt, ima neke mane da, ali to sam skontao 5 dana nakon što sam je prešao, valjda se sleglo sve fino...
ali dok sam igrao bio sam u fazonu, ovo je nešto najbolje što ću ikada igrati, uživaj u svakom trenutku!

Ja vise volim igrice koje su, ne znam kako da nazovem, interaktivne recimo, sta znam. Ovo da samo ja klikcem i da se prica desava to me i ne privlaci bas... Mada ono, prica je do jaja, odusevljava me stavise , probacu da igram, ali ne znam koliko ce da potraje. :)

Ја сам се нешто умерено навукао на State of Decay, а пошто су се многима попели на курац одмах ћу рећи да су јебени зомбији у питању, наравно. Али реко' кад већ нема "dead" у наслову 'ајде да пробам, можда вреди.

И вреди богами, треће лице, отворени свет, злопаћење са екипом преживелих коју лагано сакупљаш, негујеш, развијаш им способности у пракси (тепање, пуцање, оправке, медицина и сл.) тражиш довољно сигурно место за склониште, дограђујеш га од мало озидане куће до непробојне анти-зомби тврђаве, сакупљаш сировине тј. циганишеш се по граду за храну, лекове, гориво и материјале, наравно стрвина је временом све више, међуљудски односи полако одлазе у курац, вадиш екипу из депресије, војска прави срања, ту су и неке главе типа Гувернер из "Walking dead"-a, реднеци и тако та разноразна копилад, јако лепо.

Sad pogledah na YT. Deluje interesantno, no, videcu da instaliram Wolf Among Us i moram neke local co op igrice da instaliram jer sam obecao mladjem bratu da cu da igram s njim. Tako da ono, Sonic Racers, Dogfight 1942, Rayman 1 i 2 i takoo... :D

dajte torent za state of decay, ne merem nista valjano naci

Nije los taj state of decay, ali nije nista posebno... vrv bolji od 70 posto igrica sa zombijima.
FTL nije los, navlakusa je igra, iako deluje mnogo soc...
Nego, jel igrao neko Pathologic?
Sad sam skinuo, pa cu da probam, deluje zanimljivo po onome sto sam gledao na jutubu...

FTL (Faster than light). Ne može manje od toga

A jooj kolko glupo deluje igrica.

Ne pljuj dok ne oprobaš. Ako si samo vidio video na YT, to baš ništa ne znači, jer video ne može da prenese suštinu igre. Sem ako baš traje nekih 10^18 sati dok se sve kombinacije ne isteraju na čistac. Nasumično generisani događaji, probabilistički-progresivno težina igre raste kako napreduješ. Može da se desi da dok dođeš do kraja budeš u stanju da kenjaš cigle, a s druge strane može da se ni ne oznojiš. Dodatno, igra je pokupila dosta nagrada kao i izbor za najbolju kratku igru 2012.
Oprobaj ipak, pa onda ako ti se učini kao sranje, jebiga, onda je sranje.

Ne pljuj dok ne oprobaš. Ako si samo vidio video na YT, to baš ništa ne znači, jer video ne može da prenese suštinu igre. Sem ako baš traje nekih 10^18 sati dok se sve kombinacije ne isteraju na čistac. Nasumično generisani događaji, probabilistički-progresivno težina igre raste kako napreduješ. Može da se desi da dok dođeš do kraja budeš u stanju da kenjaš cigle, a s druge strane može da se ni ne oznojiš. Dodatno, igra je pokupila dosta nagrada kao i izbor za najbolju kratku igru 2012.
Oprobaj ipak, pa onda ako ti se učini kao sranje, jebiga, onda je sranje.

Ouukej. Nego, igrao sam Vuka sinoc malo. Mnogo me podseca okruzenje na Maks Pejna. Ceo taj usamljeni detektiv fazon, man with nothing to lose i te fore...

Жабац и оно једно од три прасета што му блеји на гајби су најјачи

Zabac je gotivan od prvog momenta kad se pojavi.
Malopre sam igrao Mario Kart sa burazerom, igrica i dalje kida jbt, vanremenska je. Sad cemo malo Rayman Origins da pikamo. :)

Skini heroje 5 ako je mlađi brat kapiram da mu neće smetati grafika. Dobro je malo za sive ćelije a i ko god je probao da igra hotseat zna da su oni mitovi o pećinskom vikendu sve samo ne laž! Tajmer na telefon da se zna ko ima koliko za potez i rokaj. Dogovorite se ima ili nema gledanja dok drugi igra (a uvijek ima lol) i šibajte :D

Ma nema nista od toga, mali vise voli ,,ratatata" igrice. Bez nepotrebnog mozganja. :D

Igram Pathologic, nije losa igra za sad, mnogo je istripovana... kome se svideo Call of cthulu, mozda mu se i ovo svidi. Igra je nesto izmedju rpga, avanture i fps-a, mada bih rekao da je akcenat na questovima i dijalozima. Na pocetku biras jednu od tri osobe, koje imaju delimicno razlicitu pricu, tj to je ista prica ali iz razlicitih perspektiva, tako da kad odigras sa sva tri lika, mozes bolje da shvatis kraj igre. Igra je podeljena u valjda 12 dana, a u svakom danu imas glavne i sporedne misije. Ono sto je zanimljivo je to sto vreme konstantno tece i moras pazljivo da biras gde ces da ides i sta ces da radis, kao i kad ces da jedes i da spavas sto je neophodno za jacanje imuniteta. Radnja se odigrava u nekom gradu u stepi, ima elemenata fantazije tipa nekih polu ljudi polu zivotinja, vidovitih ljudi... cela atmosfera je nekako pomalo jeziva, a prica je misteriozna, i svidja mi se sto moras da hvatas iz dijaloga gde i sta treba da radis.
Zamerke su mi za sada dijalozi koji su napisani jebeno filozofski i nisu najbolje prevedeni sa ruskog, mada kako prica odmice ili su bolje napisani ili sam navikao na te filozofije, i grafika koja je losija cak i za 2005-u godinu kad je igra izasla...

Školjka, probaj "I have no mouth and I must scream"
Imaš čak i e-book (kratka baš nije preko 30 str a mislim i da je manje) ako ti se sviđaju te lavkraftovske priče.
Malo starija i grafika u kurcu al zanimljiva stvar mnogo kraj pomalo depresivan al meni svakako odlična stvar

Gotivim lavkrafta, ali ovo mi je ipak previse matoro... u svakom slucaju hvala na predlogu :D

Сад сам скинуо Вука. Био сам убеђен да има неке везе са вукодлацима па нисам ни хтео да је пробам, кад оно међутим... :) И још је играм на мобу, иста је варијанта као на компу, много добар трип :)

Зар за Патолоџик није изашла или треба да изађе сређена верзија са новом графиком и сређеним дијалозима?