Prijava

Što se tiča PS4, vrv bi uzeo neku sportsku tipa NBA 2K, GTA V, Persona 5 (kad izađe)...

Emulatore imam, ali mi redovno baguju, što se tiče TALES OF igrica osim Vesperiu, mogu još da igram i one za PSP.

Pa dbr mislio sam da samo oćeš preporuke ovako iz jrpg žanra :D
Sportske igre, trke kola i ostala coop bagra najjače stvari za konzole kad imaš sa kim da pržiš.
Nego dbr me podsjeti da imaš psp ja zaboravio lol, preporučujem ti onda Dangan Ronpu. Pola vizuelna novela, pola gejmplej... ima malo čak i persona 4 filing iako nema akcije u ovom gejmplej dijelu.
A to što ti emulatori baguju, jbg skidaj najnovije verzije i najnovije pluginove ubacuj, većina popularnijih igara radi perfektno. Meni npr. P3FES na emulatoru radi isto kao na PS2 nakon što sam sve sredio

Nije do emulatora nego do računara. Moj računar ti je ko čovek pred eutanaziju.

PSP mi se btw sjebo nešto, tako da kad ga odnesem na popravku, videću za Dangan Ronpu, (hvala za ideju) poslednje što sam igrao je GOD EATER BURST.

Europa Universalis

Samo jedan deo, ali se ne sećam koji :( Drugi mi je rekao da je taj svakako sranje. Ili to beše Empire Earth? Pomešao sam više :/ Hearts of Iron nisam nikad igrao, ne znam ni šta je...

Koja je najbolja civilizacija? Igrao bih tako nesto...

Igrao sam 4 i 5, kao i Beyond Earth. Probaj ili 4 ili 5 deo pa odaberi, ima razlike u nekim stvarima. Beyond Earth je još nezavršena, valjaće posle dve ekspanzije recimo.

Нешто не видим да најављују експанзије, ја сам мислио да су схватили да су усрали мотку тотално, пошто се ради на "Sid Meier's Starships". Ја сам одрадио "Beyond Earth" чисто поштовања ради и сморио се после 100 потеза. Али пробајте овај "Endless Legend" што је Шкољкабој споменуо, врхунска је игра плус има неку здраву дозу зајебанције коју не очекујеш од цивилизацијских игара :Д

E koliko sam video izasao je na torentima atila sa manje komplikovanom instalacijom, u sustini isti je krek, ono za specifican cpu, ali se automatski odradi... ima i neki apdejt koji se posle instalira. Ali previse to zahtevno za moju masinu na izdisaju, pa nisam probao... dvojka mi je okej radila na minimumu, ali ovo je jos zahtevnije kazu

Samo jedan deo, ali se ne sećam koji :( Drugi mi je rekao da je taj svakako sranje. Ili to beše Empire Earth? Pomešao sam više :/ Hearts of Iron nisam nikad igrao, ne znam ni šta je...

Empire earth i EU su skroz različite igre po pitanje žanra :D
Ako si igrao neku od EU igara ma koliko bila lošija od ostalih teško da će ti se svidjeti druge jer je koncept više manje isti.
Hearts of iron je sličan kao EU igre ali se fokusira najviše na period prvog i drugog svjetskog rata ako se dobro sjećam... nijesam to mnogo igra.

da ne zna neko kako se zove igrica u kojoj si ti kao neki majmuncovek neki primitivac kao i nalaziš se zatvoren u kafezu i to u nekom laboratorijskom kompleksu i onda se oslobodiš i pokolješ ih valjda sve(naučnike) pa trebaš da pobegneš

igra ima sigutrno 10 godina, možda i više a gejmplej je kao recimo GTA san andreas

ma ima i 20 godina mozda i sećam se da je taj kao kompleks lićio kao da je u pećini
e da, i ti si u kavezu onom kao onaj za papagaja samo veći mnogo i sećam se da su ti davali hranu ispod na tacni i valjda si ti kašiko se otvorio bravu ili tako nešto

Izašao Hotline Miami 2 - Wrong number, jebe, ko i prvi dio.

izašo novi AC ovaj za razliku od junitija ne zahteva mašinu od soma evra

како ће ово да јебе, играћу негде 2047. године

Сабиће то Бугари на 30-40Гб, само што ће инсталација да траје сачувај боже. Али и игра и развојни пут игре су сами по себи превелико издркавање, тако да бих волео да испадне неки просек само зато што су дебили улили толико кинте.

Bice krs igra, potpisujem.

Је л' излази овог месеца ГТА 5 за комп 'ил је опет одложен? Игра ми се :(

Vikipedija kaže da izlazi 14 aprila.

I ja danas citah da izlazi tad. Mada nijedan gta nisam igrao, mozda malo vice sity al ovaj planiram. Ove godine izlazi i just cause 3 a dvojka je vrhunska bila. Inace kakva je sniper 3? Pre neki dan zavrsi wolferina - ok igra.