Prijava

Ovo što agilni reče, skinite, juče sam počeo da igram. Jebe straobalno.

Inače, instalirao sam i Bioshock infinite, preljepa igra, ali sve manje i manje postaje RPG, sve više FPS..

jebac_presretac*
Слепи, игрица је прилично линеарна, и свидеће ти се само ако се или изузетно ложиш на историју рима и те форе, (мада и за то постоје боље алтернативе) - или те није брига за невидљиве зидове и недостатак слободе избора и деловања.

Ложим се, дај алтернативе :)

igra neko wot odavde?

Inače, instalirao sam i Bioshock infinite, preljepa igra, ali sve manje i manje postaje RPG, sve više FPS..

To bi trebalo da bude loše???????!!!!!

Filthy casuals.

To jeste lože, Pazle!
You plebeian scum!

Glupsy tomdrile

Gameplay > story

Borderlands 2 game of the year edition. Ima na PB.

E agi nisam igrao, nesto tripujem da je mozda prezahtevna igra za moj komp...
Elem, skidam sad ovaj novi rpg sto je danas izasao, Pillars of eternity, radjen po uzoru na one stare rpgove tipa baldurs gate i icewind dale...
Inace, izgleda da je steam skontao krekovani attila total war pa mi vise ne radi, a vidim da su i svi torenti na netu nestali, pa ih ponovo stavljaju... nesto pustili muda ovi sto prave total war izgleda

Jel moze neko da preporuci neki dobar horor fps sa dobrom pricom?

Probaj Stalkera Lost Alpha. Jbg, bude stabilniji kad ugasiš i antivirus i tornete, tj sve što možeš. Ima bolju i koherentniju priču, generalno, sve je slično a opet različito.

igra neko wot odavde?

Igram ja kad mogu. Kako ti ide nick na WoT?

E nikako da probam taj mod za stalkera... mnogo gotivim Call of Pripyat, ali mi je kec bio bezvezan jer je imao milion i po loadinga izmedju svake zone. U COP-u lepo imas 3-4 mape, i jos par manjih mesta gde ucitava i to je to

Веруј ми, много јебе. Али није мод, није ни експанзија.. Рецимо обрада. Исто је, а опет није.

Прича јебе, сабласно је на моменте, али фале нека ситна подешавања (муниција је превише јебено ретка, ресурси уопште, а неки нивои су предуги и претешки.

Види се да је назавршена, али и да јебе. Немаш фрку око лоадовања, много су мања сад.

Kresuje mi wolfestein new order, krene da se ucitava i odjednom crn ekran i nista. Jel imao neko slican problem i zna li resenje? Ja skinuo neki fix al opet isto.

Kresuje mi wolfestein new order, krene da se ucitava i odjednom crn ekran i nista. Jel imao neko slican problem i zna li resenje? Ja skinuo neki fix al opet isto.

Da li ti konfiguracija dostize zahtevani minimum? apdejtuj drajvere.

Apdejtovao sinoc i proradio. Al hvala u svakom slucaju.

какав је готик? мислио да скинем четворку, ал незнам да ли се наставља прича из претходних делова или само ћераш испочетка

Готик четворка је бласфемија за цијелу Готик франшизу, јебем матер ја ЏоВуду који је направио ово говно од игре.
Недостаје гомила РПГ елемената која је била присутна у прва три Готика. Чак је и Готик тројка јебала наком комјунити печева. Немој да скидаш четрвти дио.
Мада, могуће је да сам стекао овакав утисак јер спада у Готик серијал четворка, да не спада, вјероватно би био океј РПГ, са мало досадним репетативним гејмплејем и сторијалном, да се тако плебејски изразим.

У четворци једино познајеш Диега, сви остали се појављују као инкогнито карактери, почевши од Горна, Милтона, Ларса, Зардаза...