Prijava

Darksiders 1 и 2 су врхунске игре, више двојка него кец.

играо сам фејб 2 кида игрица

скинућу дарксајдере

Сјутра одмах скидам ове поспане керове, само због кавасакија са овом радио станицом лол

Песма је о пропасти модерног друштва и организованог криминала у којем братство, породица и част више курцу не ваљају, а ти си дечко болестан лол :П

Yamete kudasai šumar-san! Nijesam rekao da mi se ne sviđa pa da bi rekao da sam bolestan! Moćna je pjesma samo ima nekih sličnosti sa japanskim lol.

inače fejbl 3 je takvo smeće veće od balaševičća

Opet ti tomdrile sa svojim užasnim mejnstim ukusom. Fejbl tri je odlična igra a ljudi se žale na nju jer su se istripovali da ne može da se dobije dobar kraj bez "varanja".
U tome i jeste poenta, takva je priča igre i ima odličnu pouku upravo zbog toga što je kraj takav kakav jeste. Totalno trol igra. Uz to super optimizovana radi na sranje mašinama bez problema.

Знам бре Пазле зајебавам се, ионако су сви у рефрену чули "pussy hentai" или "busty hentai" :Д

"pussy hentai" или "busty hentai

Sad i ja čujem kad si reka... koliki sam nolajf kad sam prvo čuo sranje na "japanskom" pa tek onda na "engleskom" lol

"Fable" troika je rigoleto. Kečina je bila fenomenalna, dvoja za nijasnu bolje, a trojka čim su počeli da eksperimentišu sa ubacivanjem tupavih stvari upropastili su je. Pa, igraj Kingdom of Amalur la hipsteru, koja je svakako optimizovana za krš račune a grafika je do jaja.

I am bread, vi ste doslovno kvadraplegičarska kriška hleba koja treba da se dogega s jednog kraja kuće do drugog da bi postala tost, a usput da se ne uprlja previše.

i am bread je za degenerike. Retko glupava igra.

čim su počeli da eksperimentišu sa ubacivanjem tupavih stvari upropastili su je.

Ovo je onaj argument koji najgori kežuali što se tripuju da su hardkor koriste. Uvedeš neke nove fore u franšizu na koju su se ložili kao klinici i odjednom im je igra sranje...

Imaju tri razloga za to:

1. navikli su se na staru igru (kod multiplayer igara)

Npr. ono kad neko sere da je Source sranje sprem 1.6 a kad ga pitaš zašto tako misli onda ti odgovori "ne znam brate, sranje je".
Istina ima razlike između 1.6 i Source u gejmpleju što doprinosi tome da je source lošija igra na kompetitivnom nivou (ima niži max tick rate, drugačije hitboxe i recoil paterne; ovo prvo dvoje 90% njih nema pojma ni šta znači) ali to su neke stvari koje gotovo da ne utiču na igru prosječnog igrača ili ako već donekle utiču onda on to vrlo teško može da primjeti.

2. omatorili su (kod single player igara)

Evo npr. ja prvi mislim da je Skyrim daleko bolja igra od Morrowinda i Obliviona (naročito od Obliviona) al na Skyrim sigurno nijesam potrošio ni trećinu vremena koje sam potrošio na ove dvije igre pojedinačno.
Jbg nemam više 14-15 godina pa da jedva čekam da se završi čas iz prirode i društva da stignem kući kako bih pržio igrice na kompu.

E da, što se niko ne žali na Deus Ex: Human revolution? Na "The Fall" je normalno da se žale jer je port sa android platforme al HR je vrhunska igra koja se po mnogo čemu razlikuje od starijih DE igara.
To je zato što ljudi koji su se ložili na tu franšizu od starta sad vjerovatno imaju stalan posao koji im daje neku jadnu platu i uz to moraju da trče oko porodice pa ih realno boli kurac da bleje na kompu 24/7 i svršavaju na širinu svijeta u kom je igra smještena.

3. preširok izbor igara (i njihova dostupnost)

piraterija + brza konekcija = pristup gotovo svim igrama ikad napravljenim.
Kapiram da ti je neko prije 10 godina dao "Learn basic math with Super Mario" da se ne bi odvajao od igre dugo vremena.
Danas čim ti nešto nije po volji ideš "start > add/remove programs > uninstall debilnaigra.exe"
Ja to prvi radim, mada jedno duže vrijeme jedino masovno skidam vizuelne novele, a od ovih "konvencionalnih" igara praktično samo dotu i kantere igram.

.........

Znači, Fable 3 je odlična igra a tebi se ne bi sviđela sigurno ni da je totalni port keca samo sa HD teksturama i fixovanjem nekih bagova jer imaš malo više obaveza i različita interesovanja od onih koje si imao u periodu kad si igrao keca.

Uostalom kao što rekoh, jedino što ljudima stvarno može da smeta kod trojke je što je teško bez "varanja" dobiti dobar kraj i što ima dosta automatizovanih sekvenci u tučnjavi a to se sreće u 90% igara na koje ljudi svršavaju. Neko može da kaže da je igra i lakša al kome je fable 1 bio težak može slobodno da formatira hard disk i jedno 2 godine samo igra tetris i angry birds na telefonu dok ne odluči da je spreman ponovo da sjedne za komp.

I da, da ne pričam da kad može da se bira težina u igrama da većina ljudi igra na najlakšim podešavanjima a šatro se žali da su igre prelake lol.

Ау Сосе ал си појаснио неке ствари овим постом. Свака част

успорени аплауз

A nije sos ljudi moji nego sam mijenja neđe nik da ga nerviram kad sam bio budala.

Јеботе и мењање нико ко је овде ко? Лоло, тако ми и треба кад овде нисам зашао годину и кусур

Da li je neko uspio da nadje torent za DA:Inkviziciju?!!! Ja sam uspio jedan jedini na Kickassu ali ne znam da li ce raditi a i posto nema nesto seedera pitanje je kad ce se skinuti!

Daj Pazle, kako to da ne spomenes kako je inventar sklopljen u Fejbl tričini, molim lijepo. Nepotrebno komplikovano eksperimentisanje, tkz. "sanctuary". Pa, jebem mu mater Pazle, ako tvrdiš da "Sanctuary" iz iste igre nije nešto najgore što se dogodilo 2010. godine, onda ne znam. A, tek mapa, rudementarna jebem li ti sunce, šta je ovo, 1990.? Ali kombat sistem je nešto najgore do sada u franšizi! Kada sam prvi put igrao Fable 3, nisam niti obraćao pažnju na grafiku, kombat je bio do jaja, "meele combat" nije bio infantilan kao u tričini. Doću u Duklju i nalupaću te, jači sam od tebe.
Ima još jedan razlog koji prevazilali sve razloga koje si naveo, a to je, mi, "imači pojma" o tome šta valja, a šta ne valja. Ni ti ne vjeruješ u to što govoriš, priznaj pazle, let's move along.

Kako da se žalim na Human Revolution, kada je igra odradjena fenomenalno, čak i ako nisi bio fan matorog Deus Ex, igra ti na izvanredan način prikazuje šta se desilo (otprilike) u prijašnjem dijelu. Dijalog je fantastičan, storilajn fantastičan, (ghost in the shell) trip, na super način.
EDIT:
Inače, preporuka od mene, dva matora RPG-a.
"Dark Messiah of Might and Magic" i
"Severance: Blade of Darkness"

Јеботе ја се дан данас сећам те лудачке рекламне кампање за Месију и колико су се људи избезумљивали, оно "БАЦИШ ЛЕД НА ПАТОС ОРК СЕ ЈЕБЕНО ОКЛИЗНЕ И ОДЛЕТИ У ПРОВАЛИЈУ ДИЗАЈНИРАЛА ЖЕНА ГИНЕКОЛОГ"