Prijava

e kad kazes ovo da pitamo ako nesto nije jasno, evo meni nije nista jasno

kako bre grafika resava algoritme? Gde? Odem na sajt, skinem program, igricu sta?
drugo, na koji "nalog" lezu pare? Zasto ne moze sa obicnom grafom da se rudari i sa obicnom konfiguracijom nego moraju te sa 4 slota i 4 grafe?
ko je postavio te zadatke? Zbog cega?
AAAAAAAA TOLIKO PITANJA A TAKO MALO ODGOVORA

нема леба без мотике буразеру

ајд да ти одговорим.

1.Скинеш програм са нета, зове се мајнер. Покренеш га на компу и графика креће да копа.
2. Парице тј биткоини лежу на твоју адресу. Скинеш са интернета новчаник за биткоине, и онда у њему креираш своју адресу. То ти је нпр као број рачуна у банци. Онда тај број унесеш у горепоменути мајнер и стижу ти паре
3. Може са обичном графом, међутим да би најбоље искористио струју и све стављају се 4 графике на једну плочу. Типа мож ти да имаш и по графичку на свакој плочи међутим то су вечи трошкови, 4 пута рам, 4 пута процесор, 4 пута плоче.
4. Обичном графичком се могло копати пре једно четрири године, од тада много људи копа са овим машинама тако да је тежина алгоритма отишла у пичку материну и нема шансе да ископаш један једини биткоин за годину дана са десет графика. Једноставно тренутна цена биткоина у доларима је толико мала а тежина је толико велика да нема шансе ни струју да отплатиш са графикама.
5. Тај алгоритам је креирао један паметни чика Сатоши Накамото и поента је била да свако у свом дому може да копа биткоин и да биткоин треба да замени новац. Он је креатор криптовалута и Биткоина. Међутим чак и пошто је он направио биткоин, он није био у никаквој предности него остали - сви су кренули са истог места и сви су могли да зараде процентуално колико копају и са чим копају. Док нпр ја кад би направио туљан новац, могао би да иштампам милион ставим у штек и онда тек објавим да мој новац треба да замени динар капираш

и да најважније, ово је процес за копање криптовалута. Ти после на берзама мењаш те криптовалуте за праве паре.

Slepi tuljane pozz
De je manča mali?

Позз деку

Нема га, оставила га жена и вратио се у свој гејпедер живот. Нешто ми је причо да оће да дође на ВОС, видео сам да је и писо у ВОС групи на фејсу

Oće to kad te ostavi žena tuyno to je

мени и даље није јаасно што се решавају ти алгоритми, чему они служе која је свхра и применљивост истих?
јасно ми је ако засадиш кронпир па он роди и ти га продаш за паре, али шта се овде дешава? твоји конпови решавају алгоритме и онда тај алгоритам служи чему?

Vadljda da bi se ti bitkoini toliko rasirili da bi zajebali svecke pare otkud znam

Koliko vam je trajala instalacija GTA V?
Ja sad kliknuo ono next next , pise 7 sati ostalo za neko extractovanje

jes 7-8 sati plus što se ne gasi na 100% nego ide do nekih 110 %

I trebaće vam ovo ako ne radi link na video šaljite pvt okačiću ja negde
https://www.youtube.com/watch?v=CA_9F6kG8Ow

Cekaj, lozite me da instalacija traje 8 sati?

Ja reko meni zabo komp...

АХАХАХАХАХА и ја мислио да ми забо комп кад сам видео да је наставила игра да се инсталира преко 100 посто... Искључио негде на 103 посто, након седам сати инсталације јебем ти све

Isto sam i ja mislio i isključio haha

Jel treba da instaliram i ovaj social klub?

I koje je uputstvo za dalje instaliranje?

Dosao je do onog dela gde me pita ocu li social klub, visual c++ bla bla a imam skinut onaj krek V4

Inace vas ne bih pitao,al ovo cu da instaliram samo jednom, ako omanem ko ga jebe

Alo bre, davajte instrukcije :D

http://i.imgur.com/X6Z3EIx.jpg

Sta ovde dizaberem?

Na cetvorci sam se zajebao kad sam instalirao ovaj social club, pa ne bih opet da se ispalim

izaberi sve ne mere bez social cluba valjda

I sta posle radim sa onim krekom v4?
Jel mi treba pre njega nesto?