Prijava

Jebiga sjebo si što nisi čekao do kraja da čekuje pa onda krekovo
Sačekaš do kraja sve da odradi krekuješ i tek onda pokreneš
Dakle sačekaš ono što proverava prvo dodradi poso onaj c++ upejt il kakogod
mislim da će ti posle tog c++ updejta tražiti i da restartuješ kompjuter ako se dobro sećam
Dakle cela instalacija do kraja pa tek onda krek
Ta govna sa hroma sve pobriši

Pa to sve je odradio, nisam nubara :D

Pustio sam da zavrsi sve sto je poceo, i tek kad je sam pokrenuo igricu, i izbacio onaj prvi error onda sam krekovao, al jebiga.

Verovatno je do AV. Ugasicu ga nocas, mada ne znam ni kako se ovaj esentials gasi

EDIT: Izguglah, sad znam lolo

a moguće da je do antivirusa jebemliga

Evo za ove sto se zale da ne mogu da igraju GTA5, ovako vam zvuci prvih 9 sati igrice
https://www.youtube.com/watch?v=ZNSMsMxpr2Y

gotivna muzika :D

Instalirao napokon!
Ipak je ona greska bila jer je AV obrisao neki fajl, i to bas onaj .dll iz kreka.
AL kad sam pokrenuo, ono kineski jezik, i neka jadna grafika, pa guglah kako da promenim jezik.

Naletim na ovo, u folderu gde je instaliran gta5 nadjete fajl 3dmgame.ini otvorite ga, i u njemu obrisete sve i kopirate ovo

Settings (ovde pre slova S ide otvorena kockasta zagrada i posle posoednjeg s ide zatvorena kockasta zagrada)
ExeName=GTA5.exe
Language (i ovo language treba da bude izmedju kockastih zagrada)
Language=en-US

Evo klip, pa ima u opisu sta treba kopirati: https://www.youtube.com/watch?v=kv4NcbmHcwM

(ako nece to da vam odradi u tom folderu, meni kenjao za ono permission, kopirate na desktop, izmenite, pa vratite u onaj folder i zamenite staru verziju tog fajla ovom novom)

onda namestih i grafiku i sad sljaka lepo :*

Kucaj u autu "aehtenkinpeng"

TETRIS
E------I
T-----R
R-----T
I------E
SIRTET

kucaj ↓→↑↑→→↓

Ima l' ko iskustva sa Assetto Corsom? kako da instaliram DLC koji je izašao skoro na igru?

nzm dal se neko seca ako ste igrali Worms 2d, kad neki item eksplodira i onaj crv kaze" Sons, i am nun!" , tako sam ja razumeo e sad interesuje me da li je jos neko to cuo?

da vidimo da li ce se jos neko javiti

Hahaha ti si precar jebeni.

jebe kevu ova petica, i jos je dobro optimizovana pa radi odlicno, ja teram sve negde na sredini. First person view je beskoristan, mada ne znam ni sto sam ocekivao mnogo od njega. Sve ostalo je odlicno uradjeno osim price, koja je losija od once iz cetvorke.
I ne znam sta je gazi skidao, al onaj repack od fitgirl sa kickass torrents zahteva jedino instalaciju koja sadrzi krek, i jezik igre je na engleskom. Ja sam samo pokrenuo igru nakon zavrsetka instalacije.

Ja skinuo sa linka koji mi dusan poslao u poruci, i krek v4 koji mi je takodje on poslao u poruci odakle da skinem. Mozda je do njega, jer ja nisam koristio onaj V2.

Al eto, uspeo sam i to da resim :D

Ja furam sve na high, i iskorisceno mi 95% grafe, doduse, sa monitorom koji je HD ready

Gazi to je laz, dace ti kurac od ovce.

Na foru Metal Slaga, za ubiti vreme (i zombije heh)

https://youtu.be/0m8jeqMrR2o

Sta je bre ovo u GTA, imam neki upitnik ispred kuce, tu treba da mi bude misija, a nema nigde nista. Samo se pobijem sa nekim klosarima i to je to.

Dusane1001, seherezado, ti si nesto pominjao da nam moze trebati neki kurac