Prijava

koja misija. Doke si stigo?

jes to je bag gazi
https://www.youtube.com/watch?v=CA_9F6kG8Ow
viči ako link u klipu nije aktivan

Jeste to je taj fix. Vratio sam sinoc par strana jer se setih da si kacio nesto

To je greska vase verzije, koja nema update 2. Trenutno je najstabilnije izabrati repackove sa update 2 i crack v3. Sve ostalo je nestabilno i pucace.

Bavi li se ko prodajom akcija u GTA? :D
Izbagovano do jaja, al ima nacin da se zaobidju bagovi :D

Skinuo sam neku igru gtav, nemam pojma shta je to. Skidalo juche 40gigabajta, treba mu 9 sati da raspakuje sve arhive.

A i pre ove bile su neke slichne igre, slichno su se i zvale kao ova. Neki gtai, gtaii, gtaiii, i gtaiv.

Nadam se da je gtav najbolji

Jel realno da mi 12 sati instalira gtav?

Jeste, ako si instalirao Org verziju, aj pikamo multipler zajedno..
Lol

није, треба око 8, 9 сати ал је ламар бацио клетву док му се душан не извини1001!! зато сајт багује и инсталација ти траје 3, 4 сата више

К Л Е Т В А
Л
Е
Т
В
А

Shomara tebrex Pys skinuo sam sa pirata bau rg mehanika verzija ne widim kakve veze to ima sa lamarom, osim

Lamarr
To je greska vase verzije, koja nema update 2. Trenutno je najstabilnije izabrati repackove sa update 2 i crack v3. Sve ostalo je nestabilno i pucace.

N E S T A B I L N O
E
S
T
A
B
I
L
N
O

П У Ц А Ц Е
У
Ц
А
Ц
Е

Kerbal Space Program - симулација прављења авиона и свемирских летелица. Уз игрицу обавезно скините и ''Firespitter'' мод и уживајте. Захтева мало стрпљења, ал кад једном провалите како функционише, нема спавања за вас више

Obrnuh ovih dana South park the stick of truth, ko nije igrao nemo' slucajno da je zaobidje

stealth inc 2 a game of clones
murdered soul suspect
woolfe the redhood diaries
styx master of shadows
remember me
wolf among us
itd...
sad pomozite vi meni,south park sam spicio,odlican,baron naveo iznad

хахахах али ЗОКИ
јел си ти онај зокее =] ?

Kerbal Space Program - симулација прављења авиона и свемирских летелица.

E ovo vrv jebe

Jel realno da mi 12 sati instalira gtav?

=]
ja sam pre 10tak dana skinuo verziju sa noSTEAM.ru, 65gb, ali je već otpakovana i krekovana verzija, nema instalacije, samo kasnije se nabaci onaj rok star sošl, majkrosoft vizual c++ ako već nemaš i još nešto ne znam šta beše. E i da, nisam mogao startujem uopšte dok nisam provalio da je potreban sp1 za win7 64

Izasao Wolfensten Old Blood, kome se svideo New Order, svidece mu se i ovo.

U kurac nisam još ni New Order odigrao.

Nju order je odličan iskupili su se za ono govno od vulfenštajna od pre par godina
Davno nisam igrao bolji FPS