Prijava

sad cu probam cosmonautica, skinuo sam jos kyn pa da vidimo valja li cemu.

Ima Trackmania TUrbo, ali ona je još u fazi izrade. Ali su zato tu , Canyon, Valley i Stadim.

Rocket league krca al se placa, jbg.

Ne znam je l' ste pominjali na temi ranije, ali igram trenutno Lords of The Fallen. Prejebeno teska igrica. Najbolji kombat koji sam ikad video, ali su neprijatelji mocni jako, mnogo ih ima, ubiju te ko iz picke, a kad se respawn-ujes oni sto si ih vec porokao su opet tu. Prica do jaja, boss-evi do jaja, levelovanje, mnostvo oruzja, mnostvo stitova, oklopa i kojekakvih kuraca, sve je to super, ali pocinje da me smara sto je stvarno preteska.

https://www.youtube.com/watch?v=aBHBXOBKyAM

јебенти крв скино сам саут парк д стик оф чрут и нисам мрдно 8 сати од компа ево

Ahahahaah, kad smo već kod Saut Parka prave novu igricu(drugi deo) The Fractured But Whole.

U stilu Coon & friends-a lol,

Ovaj lords of the fallen je kao dark souls samo bez retardiranog sistema za borbu.

To svi kazu, mada nisam ni igrao soulse, planiram i to da obrnem nekad. Posle lordova planiram da igram casrlevaniu prvi i drugi deo...

Castlevaniu, mrzi me da editujem preko fona sam.

вориора сам узо пошто сам се усро осмија кад сам видео да имају и јевреја

pokrenuo sam Batman:Arkham Knight,ali...
skinuo repack verziju sa www.blackboxrepack.com,i strasno baguje,bilo je pravo mucenje da se skine torent,koji je u medjuvremenu uklonjen.
treba sacekati dobar crack,ova repack varijanta ne funkcionise,mada ono malo sto se moglo videti,izgleda ludacki dobro,mada se zbog bagova ne moze dobro videti,slika nestaje,blinka,itd...

ај помоћ. скинуо гта 5 онај ниспе од 36 гига и скинуо неки крек илити апдејт и могу да играм играм игрицу да се возим пуцам и све живо али чим кренем ону први мисију да кад требам оног на мотору да хватам одмах ми игра крешује? дајте линк од задњег апдејта (Ако је до тога)

едит хоћу рећи, могу све да радим сем мисија

nema ti pomoci, reinstalriaj vindouz.

немој ме зекити. ово је пети пут за месец дана да га рушим

skini repack od fitgirl sa kat-a. Ja sam to skinuo i radi.

Batman Arkham Knight nema mnogo nade da će ikad da bude optimizovan za PC, ni jedna igra koja je izbačena u takvom stanju nije popravljena, ikad. Tako da će samo konzolaši moći da je obrnu, što je šteta prava, baš deluje kul.

A od novih igra, Novembra izlazi XCOM2, a meni je XCOM enemy within u top 5 najboljih igara ikad, tako da preporučujem svima da je probaju, a i drugi deo koji će kako izgleda biti mnogo bolji.

Ko nema flegsip mobilni neka skine zmijicu

Dajte neku finu pucacinu neka kola nesto.
U zadnja 3,4 dana sam proso COD MW2, MW3…
Ubise Soapa majku im jebem.