Prijava

Dajte nešto na foru 4 pics 1 number za Android.

Počni da živiš život čoveče.

Tjomi Lee, bolje skini neku zensku xD

Xd kako do velikih para tokeni neki da se prodaju od pikanja igrica ima li to ja zna lika koji je trošio 300 ojra mesečno na travian

Лол на травиан јебени... да је плаћао претплату на EVE Online или неко слично срање, World Of Tanks, али травиан.. Нов ниво јадности

Је л' ово има крековано или само предлажеш онако?

мислим да нема за пц још увек а камоли крек

No man's sky ili Elite: dangerous, ima l' kreka za neku od ove dve igre? Ne mogu naci nigde.

Nisam odavno igrao pa igrah danas betmena origins i sad izadjem iz igre kad ono mi se nije snimilo nista a odavno ga imam instalirano i pre se normalno snimalo pa me zanima jel ima negde na netu da se skine save game određenog dela da ne bi sve opet prelazio? Ja sam nasao gde ima save game da se skine ali cela predjena igra a to mi ne treba.

Milos-88
Nisam odavno igrao pa igrah danas betmena origins i sad izadjem iz igre kad ono mi se nije snimilo nista a odavno ga imam instalirano i pre se normalno snimalo pa me zanima jel ima negde na netu da se skine save game određenog dela da ne bi sve opet prelazio? Ja sam nasao gde ima save game da se skine ali cela predjena igra a to mi ne treba.

Лукић
Milos-88
Nisam odavno igrao pa igrah danas betmena origins i sad izadjem iz igre kad ono mi se nije snimilo nista a odavno ga imam instalirano i pre se normalno snimalo pa me zanima jel ima negde na netu da se skine save game određenog dela da ne bi sve opet prelazio? Ja sam nasao gde ima save game da se skine ali cela predjena igra a to mi ne treba.

PuppetMaster
Лукић
Milos-88
Nisam odavno igrao pa igrah danas betmena origins i sad izadjem iz igre kad ono mi se nije snimilo nista a odavno ga imam instalirano i pre se normalno snimalo pa me zanima jel ima negde na netu da se skine save game određenog dela da ne bi sve opet prelazio? Ja sam nasao gde ima save game da se skine ali cela predjena igra a to mi ne treba.

јел играо неко шедоу оф мордор и вреди ли да се скида педес гигабајта?

Ja nisam, al mi je pricao drugar. Fino je, nagruvano akcija i to, ali jako brzo postaje monotono i repetativno.

дајте торент за the wolf among us, не могу да нађем ниђе

ако може све епизоде

jel realno da i dalje nema krsten krek za FM 16?

nevera jbg, prva igra koja je uspela da zajebe krekere. Tj dala im dovoljno para da ih ne diraju

Pa za fifu16 isto nema krek valjda barem ja nisam čuo
Repost nfs dzabe https://www.origin.com/en-ie/store/free-games/on-the-house

jbt ladno ce me naterati da kupim igru oca im jebem