Prijava

Gledo sam neki reviju za ovaj No mens skaj....kaze da nakon 2 sata dosadi...jer poslije postaje generican nadjes planetu pokupis resurse i to e to...jest fazon sto imas pun kurac planeta ali dosadi kad radis iste stvari svuda...I valjda ima puno bagova...
Igrica je u fazonu ides od kuce do kuce i skupljas bakar i staro gvozdje...

viđe li one kurčine na nekoj planeti što skače i slučćajno je pogodi i hoće kurac da ga ubije sve ga ganja, ne možeš ga ubiti hahah

Какав ти је комп? Мени чак и 2k16 кочи

los laptop imam, na njemu sam igrao 2k12 zadnje od igara

NBA LIVE za android dere premnogo igrica, odradjeno kao fifa fantasy team, tj. dobijes krs igrace na pocetku pa dobijas pack-ove i kupujes na aukcijama, imaju nedeljni eventovi, znacajni momenti iz protekle sezone, onda secanje na neke legende i razne druge stvari, ima i h2h moze da se igra sa prijateljima sa fejsa, sjajno odradjeni igraci, kretanje, potezi, a ne zauzima mnogo igrica, preporuka ko voli

том брајдер нови добар је

Jesi li igrao prethodni? Nije mi se dopalo preforsiranje neke krvčine svuda unaokolo i ono kad se non stop ubija na neko zašiljeno drvo, onako gorčina, mislim da bi Makaron voleo to. Jesu malo smanjili sad to ili nisu?

Grafička nova čeka se za TR.
#sirotinja

Sjećam se... Tomb Raider Kec, u DOS-u radio.
Dvojka: pozajmio mi lik CD da igram, prešao sam koliko sam stigao, posle morao da mu vratim CD i to je bilo to :D

Kako napreduje Star Citizen, zna li ko

Ahahhahha jepse Kaunte :D

почео сам прошли ал ме сморио

Šteta, imao je vrlo dobrih delova kasnije, kad se Lara malo opremi
Elem, šta reče, ima li krvi premnogo? U 2013 pliva stalno u nekoj krvi i nabija se na neke kočiće, nespretnica malena :D

Pa ima valjda opcija da se iskljuci blood/gore ako si toliko gadljiv

Ne bih rekao. Stvar je u tome što je bespotrebno ubačeno jako puno jedinica krvi, da je neko klasično klanje od žanra, ne bih se žalio

Count Zeero klasicni nemakaronac

ма нема крви, само снијег и лијед

најјаче је што се бориш против католика на страни православаца

http://i.imgur.com/Alq91i5.jpg
грачаница сва у сјају дочекује том брајдера