Prijava

Probaću tog Vučinu među nama, a ako neko i uzme da igra The Stanley Parable, neće svakako sam moći da nađe sve krajeve, evo ih ovde
https://www.youtube.com/watch?v=w3UxRa_-9UU
Ima i nekih ačivmenta i raznih drugih gluposti, ali može i to da se nađe na ju ćjubu.

Зна ли некодобру игрицу за тенис? Нешто на фору виртуа тениса, само новије. Не знам што не излази неки наставак те игрице, јер је одлична

Кад ће нови Саут парк?

Ако мислиш на coon and friends не знам, најављују дуго

фрекчрд бат хол... ваљда у децембру

дајте неки добар рпг из трећег лица да скинем, са мађијама и то

Јесу маторе игре али ако ниси обрнуо предлажем Star Wars KOTOR 1 i 2, једини пример где су Star Wars и квалитет у истој реченици

дајте неки добар рпг из трећег лица да скинем, са мађијама и то

Iz trećeg lica samo? Iskreno loši su 99% takvih RPG-jeva (mada opet to je stvar standarda kolko visoko ko stavi) sem Gotika i TES igara, al ono od ovih što mogu da prođu a nijesu baš prematori:

Risen - kec je kul, ono neki 'spiritualni nasljednik' Gotik serijala... mada se ne mogu sad sjetiti mađijanja u Risenu. Mislim da je bilo više fokusirano mnogo na tučaranje sa mačevima i palicama.

Fable 1 i 3 - kec je malo zastario ali ima i dalje taj šarm da kažem. Trojka je sasvim solidna igra koliko god 'djeca '90ih' srala da je govno (jedino je sistem menija malo smaranje na PC-ju al nije 'deal-breaker')

Kingdoms of Amalur: Reckoning - Po meni najbolji kad se sve uzme u obzir od ovih više akciono orijentisanih. Zamisli Fable ako si igrao ali je mnogo više open world. Na momente podsjeća na offline verziju WoWa sa mnogo boljom grafikom. Treba malo prvo da igraš dok se svijet ne otvori jer su one šumetine na početku smor (bar meni kojeg udari PTSD grindovanja po WoW-ovskim šumetinama) al kasnije je do jaja. Samo je po meni prelaka igra... al realno svi rpg-jevi ovog tipa su lagani.

Dark souls, Mass Effect, Witcher igre... mislim čuo si dovoljno o ovima da ti ih ništa ne opisujem. Mada nekako imam osjećaj da bi ti nešto brže tako da najbolje bi bilo da pogledaš od trećeg lica Kingdoms of Amalur.

EDIT: I da, Deus Exovi, al tu nemaš mađija jebi ga, al ako oćeš priču dobru i izbore da praviš onda svakako.

... To je otprilike to što valja od trećeg lica. Ako oćeš izometrični neki akcioni RPG sa mađijama tu imaš Diablo keca i dvojku (diabloi su baš loše ostarili doduše), Titan Quest, Grim Dawn, Path of Exile

Inače imaš sad Final Fantasy X HD za PC. Kapiram da ima krek... Mislim ne uklapa se baš u ovo što tražiš, al treće je lice i ima zilion magija... Ono ako nijesi igrao na soniju uzmi da se ložiš malo na govna japanska jer imaš jedno bar 70 sati gejmpleja glavne priče. Ima i drugih Final Fantasy igara za PC al ili su loše ostarile ili su Final Fantasy XIII koji izgleda brutalno al nikako ga ne bih preporučio nekome ko prvi put igra FF igre jer jebi ga stećiće pogrešnu sliku (mada je bolja igra nego što seru majmuni, nije mi krivo što sam je uzeo na Steamu izvukao 60 sati gejmpleja meni super)

нисам хтео диабло клонове па сам зато рекао треће лице

имам дарк соулс скинуто, пробао сам тројку ал су некако мутаве контроле и одбије ме то у старту, нема од играња ништа... вичера сам обрнуо (у тројци имам око 200 сати играња, најбоља игра икада сиг)... деус екс бих играо овај нови али ко зна када ће га крековати... једино мас ефект да опет обрнем целу трилогију пре него изађе андромеда

пробаћу кингдомс оф амалур

и дијабла двојку сам прешао наравно

Bač, igraj Dead Space triologiju. Jeste da nema magije da pucaš, ali mimo toga igrica jebe na više nivoa.

Mislim da sam ti jednom govorio, ali si rekao da nećeš horor :D

не могу ја те игрице у којима искачу чуда из мрака, због сиријус сема сам умало умро пре десет година и отад ништа

Код Dead Space-а се брзо навикнеш на искакање чуда из мрака, први пут се одузмеш, други пут те само нервира, трећи пут те већ боли курац и џабе се труде.

Jebač, ono što tražiš je "Two Worlds 2" (nije neophodno igrati "keca").

форестере, не знам хоћу ли преживети до тога када ме боли курац

агилни, сад гледао ривју за то и изгледа ми као говно

јеботе убио би за још један длц за вичер тројку... играћу највероватније мас ефект, можда ће моћи да се убаци сејв у амдромеду као што је могло у прва три дела, мада и то ће бити заштићено денуво говнима јер је еа гејм и ко зна оћу ли доживети да одиграм

Grešiš za Two Worlds. Ja sam zbog rivjuova i oklevao da je probam, a onda nisam mogao da prestanem da igram. Kada je izašla, bila je prepuna bagova, otud prosečne ocene, posle su sve to ispeglali i baš je dobro iskustvo.

Prva sledeća igra koja je neočekivano pružila tako dobru RPG zabavu, a da nije neka mala, niskobudžetna nezavisna igra je upravo ovo što ti je i Pazl preporučio (Kingdoms of Amalur).