Prijava

Igraj Spajdermena dvojku Activision pravio, kratka i solidna igra.

има и 4. епизода бетмена

тек сада је упознао џокера у лудари тако да ће бити још сезона

Prešao sam celog Spajdermena 2 više od 18 puta. Nije loš, mada mogli su da porade više na gradu, da dodaju više stvari koje mogu da se odrađuju između misija.
Zavitlava me nešto NARC, neće da se uključi, kaže zahteva Pixel Shader 1.1 .

Има неко да ми пошаље исправан крек за Мад Макса, полуђе ме

Žao mi je, ali nemam :(

Ja sam ga skinuo, ako se dobro sećam, sa Fitgirl-Repacks (verzija sa integrisana tri DLC-a). Radilo normalno.

Inače premoćno pakuje ta(j) FitGirl. Uvek kompresovano lepo, poslednje verzije igara, poslednje verzije krekova, svi DLC-ovi. Preporuka svima da čekiraju tamo za igre koje su propustili, mnogo bolje nego posle par meseci i više skidati one prve "ritejl" verzije, pa naknadno pečovati, budžiti...

fitgirl pakuje preloše,jedna od 3 igrice radi,naleteo sam na par loših,pa ne preporučujem,radije RG Mechanic,što se tiče kreka za Mad Maxa,posedujem,radio je super,ako se nisi snašao crveni,javi

Skinite icy tower, dobra strategija.

batman,telltale series,odličan!
sve novije od telltale,nema greške,igrivo do daske,preporuka

Igrao sam metro, oba dela. Nije losa pucacina. Nego, jel citao neko knjige, zanima me koliko se igra drzi price iz knjige?

Крекован Far Cry Primal

Igro batman telltale, dobar e, mada kao i u ostalim njihovim igrama izgleda mi da izbori ne uticu mnogo na pricu. Mozda grijesim ali tako mi se cini.

фар крај - добар је

Коју игру следећу да скинем?

Pa video...