Prijava

E Ćiro aj kad budeš prolazio kroz Rumu da svratiš da mi kodiraš par Soni Eriksona imam, da malo pojačam cenu kad budem kačio na kp. :)

Važi brate, još ako imaš Sony Ericsson w580i, mmmmm prava poslastica ;)))

Našao sam neki dan moj stari Sony Ericsson k660i strašno kakvu rakčinu ima baterija otekla je skroz , duplo veća od normalne veličine.

Watch Dogs 2 крекован

CPY rade posao valjano.

јел то наставак приче из кеца

Ја чуо да је безвезе игра, шта знам

кец је безвезе

јел ваља дум

То ваљда ваља, али 51 гигабајт јбт

Мислим да нема везе са кецом, прича је у Сан Франциску и актери су гомила ретардираних еџи хакера у Mr. Robot фазону, као много је више заступљена интернет "култура" типа зајебанције са мимовима и цео тај хумор штагод.

А Дум је свршавање апсолутно, фитгрл има неки препак тога, пресечен на пола ваљда.

ех... некад сам тих педесет гигабајта скидао за два сата

ja sam skidao 52 giga kolko je bila teška instalacija Final Fantasy XIII na Steamu, od fazon 28. decembra do 20. januara prošle godine... i da, ostavljao sam komp često preko noći... #512kbs #thuglife

Дајте неку добру свемирску симулацију летења/пуцачину

Ок хвала пуно, мада гледам сад овај Rebel Galaxy и звучи ми невероватно да се све одвија у једној равни, а у отвореном свемиру си

I mene je to pomalo odbijalo, a zapravo daje neki šmek. Zaboravićeš posle par minuta na taj podatak :)

Ne znam koju sam tačno imao na telefonu , ali je slična kao što je Agilni postavio.
Mnogo interesantna i nikad ne dosadi, ali zbog zaraze sam je obrisao, inače bih je i dan danas čačkao ko budala.

Ima i ona Space Rangers 2, malo je starija i možda ne izgleda previše ozbiljno, al je veoma, veoma zabavna.

http://www.sk.rs/2006/01/siop05.html

кад ће да мало модернизују овај јадни сајт

Пробао сам Вочдогсе 2 и ајд' ок је прича, чак је екипа симпатична али јеботе колико је досадно, џаба и град и прича и све, после 15 минута сам угасио и избрисао, боље да се гледа преко јутјуба као "филм" и аукурац.

И да, главни лик је јебени Галеб.

https://cdn0.vox-cdn.com/thumbor/9HC-U2F8FMcHv1hBdDzWl3-9GAQ=/0x0:1920x1080/1600x900/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_image/image/49845481/watch-dogs-2-screencap_1920.0.0.jpg